Uit dienst Overleden In memoriam De heer J. van Ewijk (81) is 21 december 2004 overleden. Hij trad 24 maart 1975 in dienst bij Vrumona in Bunnik en ging 1 mei 1988 met pensioen. Mevrouw J.M. Vink-Zuidema (70) is 24 december 2004 overleden. Zij trad 14 juli 1980 in dienst bij drankenhandel Gebr. Lafeber in Leiderdorp en ging 1 juli 1999 met pensioen. De heer W.H. van Henne (76) is 1 januari 2005 overleden. Hij trad 30 juli 1951 in dienst bij onze brouwerij in Rotterdam en ging 1 augustus 1993 met pensioen. Mevrouw W.B.M. de Bree (79) is 9 januari 2005 overleden. Zij trad 1 december 1949 in dienst bij de Amstel Brouwerij en ging 1 juli 1985 met pensioen. Op 22 december 2004 is Roy Samuelsz op de leeftijd van 53 jaar overleden. In augustus kreeg Roy te horen dat hij ongeneeslijk ziek was. De vier maanden die volgden waren vier maanden van hoop dat hij aan zijn ziekte geholpen kon worden. Op het moment dat de behandelingen werden gestopt, brak een periode aan van afscheid nemen. Roy heeft 31 jaar binnen Heineken gewerkt, in 1973 begon hij als analist bij de kwaliteitsdienst van de Heineken Brouwerij te Amsterdam. In verband met de voorgenomen sluiting van de brou werij in Amsterdam, solliciteerde Roy naar de functie van Kwaliteitsa nalist van de Bedrijfstechnologische Dienst te Zoeterwoude. In 1999 werd hij Service analist bij de BTD. Roy werd gewaardeerd om zijn kennis van apparatuur en analyses. Deze kennis gebruikte hij als er problemen waren op de laboratoria van de brouwerij Zoeterwoude. We zullen Roy missen. We wensen zijn moeder, broer, schoonzus en nichtje veel sterkte toe bij dit verlies. Collega's Bedrijfstechnologische dienst, Brouwerij Zoeterwoude Na een dienstverband van drie jaar of meer Heineken Brouwerijen Dhr. G.M. Dijk (Zeeland) Dhr. J. Kareis (Deventer) W. de Jong (Drente) Heineken Nederland Business Services Mw. J.H. Durieux-Stuiver (Catering) Heineken Nederland Supply Dhr. M.A. Dam (Brouwen) Heineken Technical Services Mw. M.P.M. Paardekooper (SCS) Dhr. M.F. Zonneveld (PS) Vrumona Dhr. G.E. Matthijssen (Out of home) Dhr. J.J. van Houwelingen (Technische Dienst) Zaterdag 18 december 2004 is plotseling Jan van Weerdenburg overleden. Jan werd slechts 56 jaar. Wij zullen Jan herinneren als een echte Heineken-man, betrokken, gezellig en humoristisch. Hij heeft zich altijd verdienstelijk ingezet in een aantal sectoren van de Facilitaire Dienst. Jan verloor 7 juli 2004 zijn echt genote na kortstondige ziekte en pakte direct de draad weer op en ging aan het werk, vol goede moed. Wij leven zeer mee met zijn dochters Karen en Nicole en hun part ners Danny en Floris, die in zo'n korte periode beide ouders hebben verloren. Karen en Nicole heel veel sterkte toegewenst. Team Facility Services Heineken Brouwerij 's-Hertogenbosch Ongelooflijk! Onbeschrijflijk! Onbegrijpelijk! Op 31 december jongstleden is op 59-jarige leeftijd, na een kortstondig ziekbed, Otto van Maanen overleden. Otto heeft diverse commerciële functies gehad tijdens zijn lange loop baan bij Heineken. Zijn werkgebied was onder andere Nijme gen en Zwolle en omgeving. De laatste zeven jaar was hij werkzaam als projectleider Evenementen voor het gebied Noord-Oost Nederland. Otto was een zeer welgezien en gewaardeerd persoon en zeer betrokken bij zijn werk. Bij diverse evenementen van onze afnemers zette hij zich altijd voor meer dan 100% in. Op zijn eigen wijze regelde hij datgene wat men van Heineken mocht verwachten. Wij kenden Otto als een echte brouwerijman. Ruim 35 jaar, 24 uur per dag, zeven dagen per week was hij met zijn werk bezig. Hij had nog zo veel plannen. Zijn overlijden kwam dan ook geheel onverwacht. Collega's Heineken Brouwerijen Evenementenservice Bedankt De vele blijken van belangstelling voor Otto van Maanen door middel van de vele telefoontjes, kaarten en soms bezoeken tijdens zijn korte ziekte waren hartverwarmend en deden hem goed. Onder grote belangstelling van onder andere veel van zijn collega's heeft de crematieplechtigheid plaatsgevonden. Ter afsluiting werd er na afloop nog een Amstel biertje gedronken zoals Otto het bedoeld heeft. Wij willen een ieder hartelijk danken voor de vele blijken van belangstelling in welke vorm dan ook tijdens zijn korte ziekbed en overlijden. Familie en vrienden van Otto van Maanen, Petra en Marco, Ron en Dunja, Marianne en Hein, Jan en Harriet, Henk en Anneke, Dick en Lies Vers van 't Vat, januari/februari 2005

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 25