Bedankt! Persoonlijk Geboorten Huwelijk 24 40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk 60-jarig huwelijk Opstarten en afsluiten Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Ad en Ria Mijland Familie Piet van Oostrom Diny en Harry Rek Han en Marie Wienen Familie H. Ibelings Nella en Jan Prins Ton en Ammy Wijnands Familie A. van Berge Op 13 januari heb ik afscheid genomen van al mijn collega's en oud collega's op de Molenzolder van de Heineken Experience te Amster dam. Helaas was niet iedereen van dit gebeuren op deze dag op de hoogte, daar het blad Vers van 't Vat niet door iedereen in december is ontvangen. Bij deze wil ik deze collega's toch bedanken voor de pret tige samenwerking in de afgelopen jaren. De opkomst, mede door de mond-op-mond reclame, heeft er voor gezorgd dat het toch een fantastisch afscheid werd. Veel collega's, oud-collega's, de 'Randstad' medewerkers en relaties waren aanwezig. Ik kijk terug op een fijne dag, met bloemen en cadeaus. Het was geweldig om mee te maken. Allen die meegewerkt hebben om deze dag te organiseren, zij die gebeld of geschreven hebben en alle aanwezigen... Ontzettend bedankt!!! Jan en Suzan Vroegop 1 april, je mag het geloven of niet, is het 25-jarig jubileum van Piet. Zijn achternaam is Van Veelen, daar mag je dus best naar mailen. Met vertegenwoordigers en het A-team, smoort hij achterstallige saldi robuust in de kiem. Zijn aanwezigheid bij Haaglanden is daarom niet verkeerd, Lea en Piet: gefeliciteerd! Namens alle collega's Met ingang van 1 januari hebben wij de samenwerking met Lasswell Communication Events afgesloten. Wij willen de mensen van Lasswell hartelijk bedanken voor hun inzet en betrokkenheid bij de totstandkoming van Vers van 't Vat. Met ingang van diezelfde datum zijn we een nieuwe samenwerking gestart met het bureau Proof in Amsterdam. Een nieuwe samenwer king kent zo zijn opstartproblemen. Anders verdeelde taken en verschoven bakens hebben ertoe geleid dat we van de eerste twee nummers van dit jaar één uitgave hebben gemaakt. Nummer 1/2 ligt nu voor u. Wij hopen dat u er veel plezier aan beleeft. Heineken Brouwerijen Bregje Theodora, dochter van mw. A.M. Geleijns-Fransen (Planning Control) Stein Cristoph Dancker, zoon van dhr. J.G.M. de Kempenaer (Horeca Heineken Nederland) Valentino, dochter van dhr. G. Luciano (Magazijn Utrecht) Modelijn Elise, dochter van mw. P. Mulder (Business Intelligence Management) Heineken Nederland Supply Cecilia, dochter van dhr. J.V. DeTulleo (D&SM) Quincy, dochter van dhr. W.M. van Duyn (Verpakken) Feda, dochter van dhr. J. Nazloomian (DCS export) Heineken Nederland Business Services Anna, dochter van dhr. C. Kraaijenveld (BSS) Quinten, zoon van dhr. A.I. Bosscher (Planning Control) Boy, zoon van dhr. R.S. Best (BSS) Resa, dochter van mw. C.M. Boelhouwers-Siera (Consolidatie Reporting) Corporate Floris Johannes Michael, zoon van dhr. J.J.T. Kleijn (Production Policy Control) Inigo Rune Gawijn, zoon van mw. C.T.M. Louisse-Pergens (Corporate Reporting Accounting) Heineken Technical Services Luuk, zoon van dhr. E. Innemee (R&D) Vrumona Ruben, zoon van mw. A.C. de Vries-Balk (Distributie) Jip, zoon van dhr. T.C.T.E. Zaal (Distributie) Heineken Nederlands Beheer Mw. M.A.A. Kerssemakers (Recruitment) met dhr. J. Schalekamp Heineken Nederland Supply Mw. I.S. van der Wel (Tactical Supply Chain Planning) met dhr. E. Waas Dhr. P. de Bruyn (Verpakken) met mw. I.E. Overweel Dhr. J. van der Steen (TD Algemeen) met mw. C. van der Gaag Heineken

Vers van 't Vat | 2005 | | pagina 24