Persoonlijk 30 Geboorten Heineken Nederland Supply Zoeterwoude Heineken Nederland Business Services Heineken Technical Services Heineken Brouwerijen Corporate Huwelijk Heineken Nederlands Supply Zoeterwoude Egypte Singapore Overleden Uit dienst Heineken Nederland Business Services Heineken Brouwerijen Buitenland Buitenlandse benoemingen Uruguay Zuid-Afrika I Kevin, zoon van dhr. R. Ruwaard (Verpakken) 's-Hertogenbosch Jens, zoon van dhr. RJ.W. Ossenblok (Brouwen) Roos, dochter van dhr. A.J. Streefkerk (BSS) Quinn, zoon van dhr. B. te Riele (BSS) Martijn George Sebastiaan, zoon van dhr. R. van de Ark (R&D) Elles Lotte, dochter van dhr. D.R van der Sanden (Planning Werkvoorbereiding TSO) Lauren, dochter van dhr. I.P. Terpstra (Juridische Zaken) Bo, zoon van mw. L. Veldhoen (Juridische Zaken) Jesse, zoon van mw. M.W.J. Jansen-Verploegen (HB Helmond) Fien Amy, dochter van dhr. A. van Munster (Corporate IT) Dwyna, dochter van dhr. A.A.W. van Gestel (OpCo North West Europe) Dhr. J. de Lang (Bewaking) met mw. I. Streur De heer J.M.A. Nooij is per 15 november 2004 benoemd in de functie van technical technological development manager bij Al Ahram Beverages Co. te Cairo in Egypte. De heer D.G. Rivlin is per 20 oktober 2004 is benoemd in de functie technical manager bij Bravo Holding in St. Petersburg, Rusland. De heerJ.H. Havekes (75) is 19 november 2004 overleden. Hij trad 1 januari 1956 in dienst bij Vrumona te Bunnik en ging 1 augustus 1994 met pensioen. De heer J. Boot (66) is 27 november 2004 overleden. Hij trad 17 september 1979 in dienst bij brouwerij Zoeterwoude en ging 1 september 2003 met pensioen. Na een dienstverband van drie jaar of meer Corporate Dhr. J. Fokkens (CHR OD) Dhr. J.M. Habing (OpCo North West Europe) Dhr. B. Buurma (Corporate Commercial Excellence) Dhr. M.R. Murkes (Corporate Communications) Dhr. W.A.M. Luyten (Corporate Internal Services) Mw. M. van der Goot (CHR OD) Mw. D.B.Y. Korenhoff (Communicatie) Dhr. R.B. van Leeuwen (BSS) Dhr. R.C. Booij (Verkoop HB Noord-Holland) met mw. N.P.M. Kuijer De heer G. Schickendantz is per 1 september 2004 benoemd in de functie van country manager Uruguay, Paraguay en Bolivia bij Osanil S.A. te Montevideo in Uruguay. De heer F.M. Maggi is per 23 oktober 2004 is benoemd in de functie van brandmanager Heineken bij Brandhouse (Pty) Ltd. te Kaapstad in Zuid-Afrika. Heineken Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 30