Inhoud - Terugblik op 2004 "We zijn al heel wat stappen verder" "We timmeren flink aan de weg" "Ik lees regelmatig stukken in de rookruimte" 18 Urtyp succes, Cuvée nog te onbekend 21 "Het is vechten, maar de distributie loopt goed" 14 Upselling: 15 procent meer bier Kort 4 Omgaan met boventalligen 5 "Medewerkers zeer positief over ontwikkelmogelijkheden" 7 Originele aankleding Drachten slaat ook aan bij horeca 8 Bouwbureau blijft besparen, ook in 2005 9 Promotie 10 Royal Club 8.3 deed slechte zomer vergeten Plannen gemaakt, Wall of Fame komt eraan 15 "Een turbulent jaar voor de brouwerijen" 16 "Er is veel én weinig van terecht gekomen" 19 Kort 20 "Alles moet weer op de schop" 22 Platenwasserij krijgt ruimere jas, maar iets later "Alsof ik nooit ben weggeweest" 25 Bedankt 26 Recepties 27 Persoonlijk 30 Momentopname 32 N ederlands Beheer Vers van't Vat December 2004 Joris Huijsman, manager Corporate Internal Services en lid Directie HNB: "We moeten het met elkaar doen. Die overtuiging is de basis voor een organisatie die zich continu blijft ontwikkelen." Dennis Stevens, business manager Beer Systems: "We verkochten meer apparaten dan gepland en elk apparaat consumeerde meer Heineken-fustjes dan verwacht." Rob Habets, teamleider BVL/OTK bij Brand: "Sinds de overgang van Up naar Urtyp hebben we de verkoop meer dan verdubbeld." Peter Buisman, projectassistent Demand Supply Management: "Nu er alleen nog in de buitenlucht of in de rookruimtes mag worden gerookt, is het voor niet- rokers veel prettiger werken." Annemarie van Asselen, verantwoordelijk voor de introductie van Amstel Lite: "De vraag naar lite-producten is zo langzamerhand geen trend meer, maar een blijvende en groeiende behoefte." John Laan, eigenaar restaurant/conferentieoord Lommerrijk en Bowlingcentrum Dok 99 in Rotterdam: "Eigenlijk was het fluitje een vreemd, typisch Nederlands geval." Colofon Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B.V. en verschijnt elf keer per jaar Uitgave afdeling Communicatie Hoofdredactie Cees Brink Eindredactie Gertenaar Tekst Advies Redactieadres Heineken Nederlands Beheer, Redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude, kamer 2.416 Productie en vormgeving Lasswell Communicatie, Noordkade 42, 2741 EW Waddinxveen, tel. 0182-623066 versvanhetvat@heineken.nl Oplage 10.500 Druk Offset Service, Valkenswaard Heineken

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 2