Afscheid P. Tak, receptie 28 januari Afscheid MJ. Zwemer, receptie 31 januari 2005 Afscheid J.G.P. Twaalfhoven, receptie 1 februari Afscheidsrecepties Paul Tak trad 18 oktober 1971 in dienst bij Heineken als machi nist in de machinekamer te Amsterdam. Twee jaar later volgde aanstelling als groeps leider Energiedienst welke later zou veranderen in chef van de wacht Energiedienst. In 1977 schreef Paul een artikel in Vers van 't Vat in het kader van de natuur. Dit artikel maakte dat hij tot op de dag van vandaag beroemd is/bekend staat als natuur- en vogelkenner. Na de sluiting van de brouwerij in Amsterdam in 1988 koos Paul voor overplaatsing naar Zoeter- woude waar hij binnen de afde ling Energie zijn werkzaamhe den als werktuigkundige voort zette, tot heden. In zijn vrije tijd combineert Paul zijn passies, te weten reizen en de natuur. Hier door heeft hij al veel van de wereld gezien. Paul denkt niet dat hij zich zal gaan vervelen na 1 februari 2005. Hij kijkt er nu al naar uit om meer tijd te gaan besteden aan zijn hobby's: fietsen, vogels kijken, verza melen van bepaalde soorten boeken en luisteren naar, vooral klassieke, muziek. Paul maakt per 1 februari 2005 gebruik van de Prepensioen regeling en ter gelegenheid daarvan heeft hij vrijdag 28 januari 2005 van 15.00 tot 17.30 uur een afscheidsreceptie in de bar van het BK in Zoeterwoude (begane grond). In 1966 trad Rinus Zwemer in dienst als routeverkoper bij Drankenhandel Verdonk in Middelburg. Na de fusie met dranken handel De Vlieger is hij op diverse werkplekken actief geweest. Zo reed hij een jaar op de vrachtwagen, werkte acht jaar bij verkooptelefonie en was een jaar dranken handel-vertegenwoordiger bij De Vlieger-Verdonk. In dienst van Heineken is hij vele jaren horecavertegenwoordiger geweest in diverse rayons. Hoewel zijn eigen klanten zich met name op Walcheren, Noord-Beveland en Schouwen- Duiveland bevinden, is Rinus in heel Zeeland een bekend gezicht. Rinus is nooit te beroerd geweest om in te springen voor een collega, klant of welke situatie dan ook. Wij zullen 31 januari op feeste lijke wijze afscheid nemen van Rinus tijdens een receptie bij de Kruitmolen te Middelburg. Iedereen is van harte welkom vanaf 16.30 uur. Hans Twaalfhoven trad in 1971 in dienst bij Heineken en begon zijn opleiding in een Duitse brouwerij, gevolgd door een korte stage bij de Technische Dienst van de Rotterdamse brouwerij. Vanaf 1972 deed hij Technisch Consultancy werk voor de Groep 'Verre Oosten', in 1975 gevolgd door een periode van vier jaar als executive engineer bij de toenmalige Archipelago Brewery Company in Singapore en Malaysia. In 1979 was hij gedurende vijf en een half jaar Nigeria engineering manager bij Nigerian Breweries Ltd. Hierna volgde nog een periode van drie jaar bij PT Multi Bintang Indonesia. In 1987 kwam hij met het hele gezin terug naar Nederland als hoofd Technische Zaken bij Productie Bier Nederland. In 1997 kon hij weer overzee, als technical director voor drie jaar bij Ghana Breweries Ltd gevolgd door een vier jarige periode bij Consolidated Breweries Plc in Nigeria als general manager, Technical. U bent allen van harte welkom dinsdag 1 februari vanaf 16.30 uur in De Hooiberg om tijdens het afscheid een biertje te drinken met Hans en zijn familie. Hierbij willen wij u alvast voorinformeren dat er op woensdag 2 februari 2005 een gecombineerde afscheids receptie zal plaatsvinden. Op die dag nemen T. Maaskant, A. Tabak, R.H. Siwalette en L. Groeneweg gezamenlijk afscheid van Heineken. U bent op bovengenoemde datum vanaf 16.30 uur van harte uitgenodigd in De Hooiberg te Zoeterwoude. Vers van 't Vat, december 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 29