Recepties 28 Afscheid K. van der Brug, receptie 14 januari Afscheid B.M. de Block, receptie 20 januari 25-jarig jubileum W.F. de la Haye, receptie 21 januari Afscheid B.F.M.A. Schiphorst, receptie 28 januari Klaas van der Brug trad op 1 augustus 1980 in dienst bij Heineken als Werktuigkundige in opleiding. In zijn contract staat dat Klaas overal ter wereld inzetbaar moet zijn en dat is ook gebleken. In 1981 vertrok hij naar Angola, gevolgd door landen als Burundi en Zambia waar hij dan inmiddels werkte als Chief Engineer. Als Klaas in 1990 terug naar Nederland keert, begint hij als Project Engineer bij Heineken Technisch Beheer. Vervolgens enkele maanden als Chief Engineer gedeta cheerd naar Kameroen. Hij sluit in 1993 zijn interna tionale carrière af met een verblijf in Shanghai waar hij 3 jaar vertoefde. Wederom startte hij als Project Engineer in de brouwerij in Zoeterwoude. Daarna sinds 1999 werkt Klaas als Specialist Utilities bij de sectie Process Engineering van de afdeling Project Services, HTS totdat hij de laatste 1,5 jaar als Trouble Shooter op de BeerTender-lijn in Den Bosch heeft gewerkt. U bent allen vanaf 16.30 uur van harte welkom op 14 januari 2005 in De Hooiberg om samen met Klaas en zijn familie een biertje te drinken op de afsluiting van Klaas zijn Heineken carrière en op de goede toekomst. Heineken Nederlands Beheer Bart de Block gaat 20 januari, na 41 jaar werkzaam te zijn geweest bij Amstel, met de VUT. Bart is bij Amstel begon nen als scheepsdieselmonteur. In die tijd had de Amstel Brou werij een vloot van schepen, waarmee grondstoffen en pro ducten vervoerd werden. Na een paar jaar bleek dat Bart meer dan een dieselmonteur was en trad hij toe tot een team van mensen welke speciale projecten uitvoerde, zoals de bouw van een nieuwe expe ditiestraat, een proefbrouwerij enz. Altijd binnen zitten ging Bart vervelen en daarom heeft hij gesolliciteerd naar de func tie van bierservicemonteur. Bij alle Amstel-relaties in Noord Holland verscheen hij om tap installaties te bouwen en te onderhouden. Na de samen voeging van Heineken met Amstel bleef Bart dit werk uit voeren, maar kwamen er Heineken-afnemers en fris drankinstallaties bij. Elf jaar geleden werd Bart getroffen door een ernstige ziekte. Met een enorme dosis doorzet tingsvermogen heeft hij deze ziekte overwonnen. Na verloop van tijd heeft hij zijn oude werk weer kunnen oppakken. Hij nodigt u uit om vanaf 16.30 uur samen een mooi glas Amstel te drinken in de ontvangstruimte van de unit Alkmaar. Wouter de la Haye kwam op 14 februari 1977 in dienst bij Heineken. De afgelopen 25 jaar heeft Wouter gewerkt bij de stallen van Heineken, eerst als Koetsier en per 1 juli 1996 werd Wouter benoemd tot chef Stallen in opleiding binnen de afdeling Reclame Service Dienst. Op 1 februari 1997 is Wouter definitief benoemd tot chef Stallen, welke nu groepsleider Stallen Heineken Experience heet. De receptie vindt om 16.30 uur plaats in de Molenzolder, Stadhouderskade te Amsterdam. Per 31 december zal de heer Bard Schiphorst afscheid nemen van Heineken na een dienstverband van bijna 19 jaar. Bard is op 1 april 1986 bij Heineken in dienst getreden in de functie van horecaverte- genwoordiger in opleiding en in vervolg op zijn opleidings traject per 1 april 1987 benoemd als horecavertegen- woordiger binnen Horecagebied Amsterdam/Utrecht. Vanaf 1 mei 1991 werd Bard benoemd als chef Ontvangstencentrum Amsterdam binnen de afdeling Public Relations Nederland. Per 1 november 1999 werd Bard benoemd in de functie Hospitality manager binnen diezelfde afdeling. Tot slot was Bard werkzaam als Promotion manager Heineken Experience. Zijn afscheidsreceptie is op 28 januari om 16.30 uur in de ontvangstruimte de Molen zolder op de Stadhouderskade te Amsterdam.

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28