26 40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk 55-jarig huwelijk I Cerma en Herman Leine uit Morinickendam Jan en Cisca van Velzen uit Den Bosch De heer en mevrouw H.J. Prak uit Driebergen Familie D. de Vries uit Amsterdam Familie B. Jager uit Amsterdam Op maandag 1 november jongstleden - de dag dat mijn pensioen is ingegaan - mocht ik van de directie en medewerkers van Heineken een geweldig mooi boeket bioemen in ontvangst nemen. Mijn hartelijke dank hiervoor. Op 27 oktober was het zover. Ik heb op die dag mijn 65ste verjaardag mogen vieren. Zeer verrast was ik met een aantal telefoontjes van collega's en oud-collega's. De telefoon heeft die dag nauwelijks stilgestaan. Als mijn gezondheid mij niet in de steek laat, hoop ik nog lang van mijn Heineken-pensioen te mogen genieten. Ik wens dat het u allen goed mag blijven gaan. Gegroet, Henk Klein Langs deze weg willen wij iedereen bedanken die op 10 september bij mijn 25-jarig jubileum is geweest. Bij deze bedankt voor de prachtige cadeaus en bloemen die wij mochten ontvangen. Ook namens mijn vrouw Truus en kinderen Johan en Stefan. Daar het onmogelijk was om iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg iedereen hartelijk danken die heeft bijgedragen aan het succes van mijn afscheidsreceptie op 16 september (i.v.m. VUT-regeling) in de ontvangstruimte A zeven van Heineken Brouwerijen Drachten. De organisatie, de cadeaus, maar vooral de aanwezigheid van collega's en oud-collega's. Het was fantas tisch om op deze wijze afscheid te nemen van mijn actieve loopbaan bij Heineken. Joop en Ina Bodde en kinderen John, Gerda en Mariëlle 1 september, het is alweer een tijd geleden maar toch staat die dag in mijn geheugen gegrift als een mooie dag waarin ik met collega's m'n 25-jarig jubileum bij Heineken mocht vieren. Ik kijk terug op een heel gezellig feest waarin veel collega's en oud collega's uit het hele land langskwamen om mij te feliciteren. Langs deze weg wil ik een ieder hartelijk bedanken voor de vele mooie cadeaus en hun bijdrage aan de gezelligheid van die dag. Met vriendelijke groet, Johan Fietelaars Bert Allewijn

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 26