Sponsor Ring voor Holland Heineken House en 6Pack Affligem steunt Galerie Route Amsterdam Brede parkeervakken alleen voor vergunninghouders Galerie Boute Zowel het Holland Heineken House als het tv- programma 6Pack zijn onderscheiden met een Sponsor Ring 2004. De Sponsor Ring, de belangrijkste Nederlandse prijs voor sponsoring, wordt jaarlijks uitgereikt in vijf categorieën: sport, kunst, maatschappij, cultuur entertainment en media. Daarnaast is er een oeuvreprijs. Het Holland Heineken House won de Sponsor Ring in de categorie cultuur entertainment. "Niemand kan meer om de sponsoring door Heineken heen, zelfs de sporters niet", vond de jury. "Het Holland Heineken House staat als een huis. Het is een zelfstandig naamwoord geworden. Een onmisbaar instituut." 6Pack viel in de prijzen in de categorie media omdat het volgens de jury "het voorbeeld is van een nieuwe vorm van marketing: 'underground marketing'. Innovatief als marketinginstrument en als mediaplatform. Het levert experimentele en verrassende televisie op voor jongeren waarbij het een soort puzzeltocht is wie er precies achter zit. De meest innovatieve case van 2004." Affligem wil het genieten van Affligem Bier graag combineren met het genieten van kunst. Die twee blijken namelijk uitstekend bij elkaar te passen. Daarom ondersteunt Affligem de Galerie Route in de binnenstad van Amsterdam. In negen kunstgaleries wordt naast de gebruikelijke wijn Affligem geserveerd. Ook in de zes langs de route gelegen cafés die Affligem verkopen zijn kunstliefhebbers van harte welkom. Daar is in de prijs van een glas Affligem op de dagen van de Galerie Route een tweede glas inbegrepen. De Galerie Route wordt van december 2004 tot en met juli 2005 elke eerste zondag middag van de maand gehouden. Het initiatief komt van de negen galeriehouders en de kunstmagazines Metropolis M en Kunstbeeld. Meer informatie staat op www.affligem.nl. Het verzuimbeleid bij Heineken is er op gericht mensen zo snel mogelijk weer aan het werk te krijgen. Vaak lukt dat, soms met wat aanpassingen. Voor medewerkers die (tijdelijk) moeilijk ter been zijn, zijn op het parkeerterrein tegenover het kantoorgebouw in Zoeterwoude drie speciale parkeervakken aangelegd. Ze zijn extra breed en liggen op de kortst mogelijke loopafstand van de ingang. "Deze plaatsen zijn bestemd voor vergunninghouders", benadrukt Nico Hanemaaijer van Facility Services. "Alleen een arts van de Arbodienst kan een vergunning afgeven. Voorheen maakten medewerkers die minder mobiel zijn, gebruik van de bezoekersplaatsen. Ze moesten iedere keer opnieuw uitleggen waarom ze dat deden. Die situatie was niet prettig. Vandaar dat we na overleg voor deze oplossing hebben gekozen." Het gerucht dat de bewuste parkeervakken zijn gereserveerd voor directieleden of speciale bezoekers, is dus een fabeltje. Op auto's die er ten onrechte staan is de wielklemregeling van toepassing. Kim Dingier (links) en Femke Anna van Zanten nemen de Ring in ontvangst Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 20