Plannen gemaakt, Wall of Fame komt eraan Machiel Tiddens, projectleider Beacon: "Er komt een Wall of Fame in Zoeterwoude om HTS-projectresultaten te laten zien en collega's die iets buitengewoons hebben gepresteerd te eren." (juni 2004) Is hij er al? Hoe kan Heineken nog beter aansluiten bij de belevingswereld van jonge mensen? Die vraag staat centraal in het project Beacon. Freek Feiner ging er verder mee aan de slag en vertelt over de resultaten. Gemoedelijke sfeer HTS organiseerde eerder dit jaar een brew-sessie met jonge volwassenen. Uit die gedachtewisseling rolden de kernbegrippen 'samenwerking' en 'erkenning' die deelnemers noemden als belangrijk voor hun werkplezier. Dat riep de vraag op hoe je een plezierige werkomgeving combineert met de gewenste resultaten. Hiervoor werd onder meer de Wall of Fame bedacht. Een soort ontmoetingsplaats en tentoonstellingsruimte waar mede werkers elkaar kunnen ontmoeten en hun werk kunnen presenteren. "We hebben het idee van de Wall of Fame de afgelopen maanden wat verbreed", vertelt Freek Feiner. Samen met Marieke Nijmeijer, Miranda Kuiper en Menno Rombach werkte hij aan de ontwikkeling van de plannen. "We wilden wat meer dan alleen iets moois aan de muur, meer dan een statische tentoonstellingsruimte. Het moet een soort 'comfort zone' worden, zeg maar een gemoedelijke koffiebar. Een ontmoetingsplaats met een wisselende setting. Geen oud materiaal aan de muren, maar steeds actuele beelden." De werkgroep die zich met de Wall of Fame heeft beziggehouden, presenteert rond deze tijd zijn plannen. "Het ontwerp is klaar", vertelt Feiner enthousiast. "Zowel bouwkundig als interieurtechnisch hebben we ontwerpen laten maken. Inmiddels is ook de sfeerimpressie klaar die we zullen gebruiken tijdens de presentatie." Het is de bedoeling datje de ontmoetingsplaats met de Wall of Fame direct in kunt lopen als je de entree van het kantoor in Zoeterwoude binnenkomt. "Er zal een gemoedelijker sfeer hangen dan op kantoor. Gewoon lekker bijkletsen met collega's terwijl je een kop koffie drinkt. En wie een informeler plek zoekt om zijn presentatie te houden, kan ook terecht in de comfort zone." De ontmoetings plaats met de Wall of Fame moet in 2005 klaar zijn. Vers van 't Vat,

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 15