Heineken Brouwerijen Zoeterwoude Ideeënbus Deventer Midden-Brabant Limburg Bedankt 31 Momentopname Dhr. G.J.M. Bartholome (TSO) Dhr. M.H. Collee (NAM Horeca) Dhr. W.J.P. Raap (Retail) Dhr. K.N. Rietveld (Retail) Dhr. X. Weng (Marketing) Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissie. Dhr. G. Fransen (Magazijn) Mw. S.H.J.M. Leerintveld-Kwaks (Verkooptelefonie) Vrumona Dhr. H.J.C. Wilkes Dhr. M. Both Dhr. Z.J. de Vente Dhr. R. Bosch Dhr. D. Boeschoten Dhr. B.J. van de Maat Dhr. A.F. Buyserd Dhr. J. van der Schilden Dhr. E. Ruttenberg Dhr. J.A.C. van der Willik Beloning 50,- 200,- 200,- 200,- 50,- 150,- 150,- 200,- 50,- 50,- Dhr. M.N.F. Volkers (Verkoop) Vrumona Dhr H. van Beek (Technische Dienst) Dhr. G.H.S. Hoevenaren (Verpakken) Dhr. B.A. Stefanon (Food) Maandag 1 november jl. - de dag dat mijn pensioen is ingegaan - mocht ik van de directie en medewerkers van Heineken een geweldig mooi boeket bloemen in ontvangst nemen. Mijn hartelijke dank hiervoor. Op 27 oktober vierde ik mijn 65ste verjaardag en ik was zeer verrast met een aantal telefoontjes van (oud-)collega's. Ik hoop nog lang van mijn pensioen te kunnen genieten en wens dat het u allen goed gaat. Henk Klein Daar het onmogelijk was iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg iedereen hartelijk danken die heeft bijgedragen aan het succes van mijn afscheidsreceptie op 16 september 2004 in verband met de VUT. Het was fantastisch in ontvangstruimte Azeven van Heineken Brouwerijen Drachten dankzij de organisatie, de cadeaus maar vooral de aanwezigheid van (oud-)collega's. Het was fantastisch om op deze wijze afscheid te nemen van mijn actieve loopbaan bij Heineken. Joop en Ina Bodde en kinderen Er zit lijn in de bouw van het nieuwe kantoor in 's-Hertogenbosch. Foto: Wim Hollemans Vers van 't Vat, november 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 31