Inhoud 19 10 vragen aan... Brouwerij 's-Hertogenbosch creëert leerbanen 12 Tapsysteem David Reportage De Garage bij DCS in Zoeterwoude 10 Kort 8 Het succes van PET in Bulgarije L4 Promotie 16 'Bok'-bier in Maastricht 18 Drie unieke platen dankzij'Hop' ,8 Anno Innovation Contest 23 Goed Vaatje 6 Bedankt Recepties 28 Persoonlijk Momentopname De onzichtbare tax manager Vers van't Vaf November 2004 Frans Versteeg, voorzitter werkgeversorganisatie AWVN en oud-Heinekenman "Mijn indruk is dat Heineken organisatieaanpassingen altijd zorgvuldig en ruimhartig doorvoert." Zonder leerbedrijf geen diploma, zonder diploma geen baan Pascal van der Ven: "Ik wil het hier draaiend kunnen houden zonder hulp van anderen." innovatie als noodzaak Casper't Hooft: "Wij weten dat David werkt." Fitland in 's-Hertogenbosch nog even op loopafstand "Je kunt voor en na je werk sporten. Ideaal!" Colofon Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B.V. en verschijnt elf keer per jaar Uitgave afdeling Communicatie Hoofdredactie Cees Brink Eindredactie Gertenaar Tekst Advies Redactieadres Heineken Nederlands Beheer, Redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude, kamer 2.416 Productie en vormgeving Lassweli Communicatie, Noordkade 42, 2741 EW Waddinxveen, tel. 0182-623066 versvanhetvat@heineken.nl Oplage 10.500 Druk Offset Service, Valkenswaard 'APK-keuring' voor 72 heftrucks Monteur Bouwe Nijgh: "De heftruck doet qua techniek niet onder voor de auto." Natasja Bezemer maakt belastingen makkelijker en leuker "Ik houd mijn ogen en oren goed open en eigenlijk vertaal ik alles wat ik lees en hoor naar belastingen." 'V-,> Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 2