Afscheid S. Plomp, receptie 17 december 25-jarig jubileum A.L.J.J. Geene, receptie 17 december Afscheid P.A.W. Ober, receptie 17 december Afscheid M. Visser, receptie 21 december Sjaak Plomp is 35 jaar als chauffeur werkzaam geweest bij Drankenhandel Vianen. Heineken heeft deze dranken handel in april 1999 overge nomen. Na die tijd heeft Sjaak tot april 2003 gewerkt bij de drankenhandel in Hoofddorp, tot deze werd samengevoegd met drankenhandel Amsterdam Sloterdijk. Daar maakte Sjaak vervolgens zijn loopbaan compleet. Hij heeft er dan in totaal zo'n 42 jaar op zitten. Per 1 januari 2005 mag hij gaan genieten van de VUT. Om dat te vieren, geeft Sjaak 17 december een receptie in de kroeg van Heineken Brouwerijen Amsterdam Sloterdijk. Een ieder die Sjaak de hand wil komen schudden, is welkom vanaf 16.00 uur. Tonnie Geene werkt sinds 17 december 1979 bij Verpakken in 's-Hertogenbosch. In het eerste jaar heeft hij, nadat hij begon als schouwer en bij de uitloop pasteur heeft gestaan, leren etiketteren op Colonne 4. Omdat deze colonne werd afgebroken, is hij vervolgens naar Colonne 7 gegaan. Daar kon hij verder met zijn etiketteerkunsten. Het beviel zo goed dat hij jaren niets anders heeft gedaan! Je kunt zeggen dat Tonnie een etiketteerder in hart en nieren is. Toen Colonne 15 werd gebouwd, is hij ook daar gaan etiketteren. Sinds drie jaar kan dat helaas niet meer als gevolg van rug problemen. Tonnie is echter niet bij de pakken gaan neer zitten; hij heeft zich met enorm enthousiasme de werkplek eigen gemaakt. Zijn jubileum viert hij graag met iedereen erbij. Het gebeurt 17 december om 15.30 uur in de Cambrinus- kelder in 's-Hertogenbosch. Peter Ober is sinds 1 april 1977 in dienst bij Heineken in Zoeterwoude. Hij begon als machinebankwerker van de mechanische werkplaats en is vervolgens wegens herver deling van werkzaamheden, werkvelden en afdelingen bij diverse afdelingen werkzaam geweest. In 1996, na de imple mentatie van de Fijnstructuur Technische Dienst, kwam Peter in de functie van Vak bekwaam monteur Werktuig bouw te werken bij de Onder- houdsgroep Verpakken/ Opslag. Daar is hij nu nog werkzaam. In zijn vrije tijd zit Peter graag achter de computer en als hij écht vakantie heeft, gaat hij het liefst naar Spanje. Meer vrije tijd krijgt hij, want hij gaat gebruikmaken van de Top/ VUT-regeling. Peter neemt 17 december vanaf 15.00 uur afscheid in de bar van het Brouwerijkantoor (BK-330) in Zoeterwoude. Mike Visser neemt dinsdag 21 december afscheid van Heineken in verband met zijn Top/VUT per 1 januari 2005. Op die datum begon Mike 28 jaar geleden bij Heineken als Bedrijfswerktuigkundige in opleiding. Al in zijn eerste jaar vertrok hij als Chef Mechani- cien naar Brasserie de Logone in Tsjaad. Vier jaar later keerde hij terug en begon als revisie leider binnen de technische dienst van de Brouwerij Zoeterwoude. Begin mei 1995 maakte Mike de overstap naar HTS in de functie van Engineering Consultant. Hij sloot er ook zijn carrière af als Senior Engineering Consultant voor de regio Asia Pacific. U bent allen dinsdag 21 decem ber vanaf 16.30 uur van harte welkom in De Hooiberg om samen met Mike en zijn familie een biertje te drinken op de afsluiting van zijn carrière bij Heineken en op een goede toekomst. Vers van 't Vat, november 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 29