Recepties Afscheid M.J. Kouwenberg, receptie 2 december Afscheid J.M. van Bokhoven, receptie 2 december Afscheid JJ. Ceelen, receptie 2 december Afscheid S. Kasman, receptie 2 december Na precies 20 jaar Heineken gaat Tiny Kouwenberg genieten van zijn vrije tijd via de Sociale Begeleidingsrege ling. Hij kwam 3 december 1984 als assistent Brouwhuis in opleiding in dienst bij de Brouwerij 's-Hertogenbosch. In de praktijk werd hij veld werker in opleiding. Vervol gens werd Tiny in juni 1986 wortoperator, een functie waarin hij verantwoordelijk was voor alle wortstromen op de afdeling Brouwen. Na gistkeldermedewerker en taakteammedewerker Brouwen te zijn geweest, waarbij hij alle taken in de kelders moest beheersen, werd Tiny in september 2001 benoemd tot brouwoperator B. Dat was een functie waarin zijn veelzijdigheid goed tot uiting kwam. Tiny neemt afscheid van Heineken op 2 december om 15.30 uur in de Cambrinus- kelder in 's-Hertogenbosch. Alle collega's zijn van harte welkom om een biertje te komen drinken. Jan van Bokhoven kwam 4 oktober 1971 in dienst bij Heineken in 's-Hertogenbosch. Hij begon als monteur Storingsdienst. Daarna bekleedde hij verschillende monteurfuncties bij Brouwen. Eerst als mechanisch monteur, later bij Technisch Support Brouwen. Daar was hij verant woordelijk voor het construc tieplaatwerk en laswerk. Jan gaat nu gebruikmaken van de regeling voor 57,5-jarigen. Daarom is er 2 december om 15.30 uur voor hem een afscheidsreceptie in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Jan Ceelen begon zijn loop baan bij Heineken in 's-Hertogenbosch op 1 juni 1976 als operator bij de Energiedienst, maar hij werd vrijwel meteen overgeplaatst naar de Storingsdienst PO. Daar is hij eerste monteur mechanisch geworden. Sinds 1986 was Jan specialist mechanisch. De laatste jaren heeft hij zich beziggehouden met het Technisch Informatiesysteem bij Technisch Support Brouwen. Jan maakt gebruik van de regeling voor 57,5- jarigen. Hij viert zijn afscheid 2 december aanstaande om 15.30 uur in de Cambrinus kelder in 's-Hertogenbosch. Sephi Kasman kwam 1 mei 1976 als procesoperator in dienst bij Heineken in 's-Hertogenbosch. Enkele jaren later, in 1980, ging hij werken als machinist, eerst in dag dienst en later ook in ploegen. In 1992 ging Sephi vervolgens als bedrijfswerktuigkundige aan de slag bij de Technische Dienst Brouwen en Energie. Naast zijn werk heeft hij zich in de loop van de jaren ingezet als bedrijfshulpverlener. Nu, na 28 jaar op de brouwerij te hebben gewerkt, neemt Sephi afscheid. Dat gebeurt 2 december om 15.30 uur in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28