40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk 27 Fam. A.G. Consemulder uit Veenendaal Wil en Arie van der Horn uit Rotterdam Stien en Piet Martini uit Amsterdam Jos en Agnes van Nunen uit Oisterwijk Nel en Fred Kristel uit Amsterdam Marinus en Janna Kers uit Raalte Elly en Harry van Dijk uit Uithoorn Fam. J.M. Pietersse uit Wervershoof Fam. C.W. Zwaan sr. uit Capelle aan den IJssel Fam. I. List uit Gouda De heer en mevrouw J. Willemsen uit Rosmalen De heer en mevrouw Wilders uit Maastricht Fam. Th.J. Willemsen uit Capelle aan den IJssel Hierbij wil ik mijn collega's bedanken die mij 13 augustus, de dag dat ik 25 jaar in dienst was bij Heineken, verrasten. Mijn vrouw en kinderen zaten ook in het complot. Afgesproken was dat een aantal collega's die dag langs zou komen op ons vakantieadres in Kaatsheuvel om mij officieel te huldigen. Ik had toen namelijk nog vakantie, maar ik mocht niet van mijn stekkie af om andere dingen te onder nemen. Ik was daarom compleet verrast toen ik vanuit mijn tuinstoel al die hoofdjes langs mijn haag zag komen. Ik vond het ontzettend leuk en ben erg blij en trots dat ze me die dag niet vergaten, terwijl ik vakantie had. Verder wil ik nog iedereen bedanken voor de bloemen en cadeaus die ik 22 september (de dag van de receptie) heb gekregen en voor de onvergetelijke dag. Wil en Anita Angela en Michael van Roosmalen In mei hadden we al afscheid genomen op de brouwerijen in Nigeria. Brewery managers, Wiggert en Joke, hartelijk dank hiervoor. Op 2 september dan het afscheid van mijn HTS-collega's, de Heineken-organisatie, vrienden en leveranciers. Voor mij was dit afscheid meer een reünie met mijn Hollandse collega's. Wij hebben een erg fijne middag gehad. Mede namens Truus en de kinderen wil ik de organisatie en iedereen bedanken voor dit feest. Wij wensen collega's en onderneming een 'STAR'-toekomst. Jaap van Dalen Beste collega's, Met het behalen van de 60-jarige leeftijd mag ik per 1 oktober 2004 gebruikmaken van de Top/VUT-regeling. Mijn gezondheidstoestand laat het niet toe een receptie te geven. Toch wil ik niet geruisloos vertrekken. In de jaren die ik bij Heineken heb mogen werken, kreeg ik de kans aan veel systemen en in projectgroepen te werken. Dit deed ik nooit alleen maar altijd samen met jullie. Op die manier heb ik ook veel mensen leren kennen en leren waarderen. Dat heeft mij veel arbeidsvreugde gegeven. Via Vers van 't Vat hoop ik ook de mensen die genieten van hun 'vrije' tijd te bereiken om ze te bedanken dat ik met ze heb mogen samenwerken. Hen wens ik een goede gezondheid en veel levensgenot toe. De nog actieven wens ik veel succes in hun werk en dat ze later met net zoveel plezier terug mogen kijken op de jaren bij Heineken als ik. Nogmaals allemaal heel hartelijk bedankt, veel succes en tot ziens! Tom Buunen Na een arbeidzaam leven van bijna 27 jaar bij Heineken (Vrumona) was mijn afscheid op 28 oktober 2004 een feit. Ik zag best op tegen het moment van afscheid nemen. Toen ik begin 2003 mijn 25-jarig jubileum bij Heineken vierde had ik niet gedacht bijna twee jaar later weer in de ontvangstruimte te staan, maar nu om afscheid te nemen. Bij mijn binnenkomst in de ontvangstruimte van Vrumona was ik zeer verrast door de vele collega's, ex-collega's en relaties die al aanwezig waren van zowel Heineken, Vrumona als een aantal relaties. Naarmate de tijd vorderde werden dit er steeds meer. Dit gaf mij een zeer warm en goed gevoel. Naar aanleiding van het stripverhaal legde ik tijdens mijn speech een link naar het lied van Lennart Nijgh: 'Ik ben wie ik ben en doe wat ik doe en vraag niet waarom'. Ik wil iedereen die bij mijn afscheid aanwezig was bedanken voor zijn of haar komst en een aantal mensen in het bijzonder voor hun inspanningen op deze dag. Tevens wil ik iedereen die aan mij gedacht heeft op deze voor mij onvergetelijke dag, in de vorm van brieven, kaarten, de vele cadeaus en bloemen, hartelijk bedanken. Ik wens iedereen heel veel geluk, succes, wijsheid en vooral gezondheid toe voor de toekomst. Yvonne Edelman-Schaaf Hartelijk dank voor de warme belangstelling die ik mocht ervaren tijdens de ziekte en het overlijden van mijn man Ferry Monsma op 10 oktober van dit jaar. Ik ervaar dit als een grote steun. Susanna Monsma Langs deze weg willen wij iedereen bedanken die 10 september bij mijn 25-jarig jubileum is geweest. Bedankt voor de prachtige cadeaus en bloemen die we mochten ontvangen. Ook namens mijn vrouw Truus en kinderen Johan en Stefan. John Fietelaars Vers van 't Vat, november 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 27