Persoonlijk Geboorten Heineken Nederland Business Services Heineken Nederlands Beheer Zoeterwoude Heineken Nederland Supply Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Zoeterwoude Kroatië Huwelijk Corporate Heineken Technical Services Heineken Nederland Supply Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Utrecht Heineken Nederland Business Services Heineken Nederlands Beheer Zoeterwoude Buitenland Buitenlandse benoemingen Nigeria Zuid-Afrika Colombia Chili Puerto Rico Terugkeer vanuit het buitenland United Kingdom Detacheringen België Jonah, zoon van dhr. O. Donkervoort (BSS) Josephine, dochter van mw. E.M. de Wit (P&O Policy Support) Corporate Ties Sijmen, zoon van mw. A.H. Otten (CHR OD) Jordan, zoon van dhr. E.J.M. Janssen (OpCo Sub Saharan Africa) Kaat, dochter van dhr. J.M.H.M. van Mierlo (OpCo Middle East North Africa) Linde, dochter van mw. G.M. Prins-Evers (Corporate IT) Emma, dochter van mw. S.S. Pillai (Corporate IT) Sven Daniël, zoon van mw. S.M. van der Salm (Verpakken) en dhr. D. Schmidgall Tellings (Verpakken). Sebastiaan Leonard, zoon van dhr. L. Vermeer (WTB-Binnenland) Jeremy Jedidiah Wesley, zoon van dhr. J.V. da Silva (Verpakken) 30 Koen, zoon van mw. M.C.A. van der Poel (Operations Binnenland) Alexander Cornells Jacobus, zoon van dhr. F.W.A. Stultjens (Planning Control) Yorben Sietse, zoon van dhr. E.J. van Dalen (Horeca) Aimee Helena, dochter van dhr. E.J. Schoevers (CEO Karlovacka Pivovara) Mw. M.A.C.A. Heemskerk (OpCo North West Europe) met dhr. Zondag Mw. B. Fokker (Corporate Internal Services) met dhr. De Kreuk Dhr. E.J. Stork (PS) met mw. M.D. Ast Dhr N.J. Bogman (Verpakken) met mw. F.A. Nieboer Dhr. B.H. van der Eist (Magazijn) met mw. M. Hazenoot Rijnland Mw. P. Rebergen (Administratie) met dhr. B. Smit Heineken Nederlands Beheer Dhr. A.J. Geurts (BSS) met mw. M.A.C. van Driel Dhr. D.C. Oosterwijk (Internal Audit) met mw. J. Vreezen De heer W. Fijnaut, voorheen werkzaam als manager Horeca bij Vrumona B.V., is met ingang van 1 oktober benoemd in de functie van marketing manager Nigerian Breweries Pic in Lagos. De heer M.C. Elenbaas, voorheen werkzaam als CD manager Traditional Retail bij Corporate Commercial Excellence, is met ingang van 1 oktober benoemd in de functie van key accounts manager on/off Premise bij Brandhouse (Pty) Ltd. in Tyger Valley, Cape Town. De heer B.T.O. Bartley, voorheen werkzaam als brandmanager Heineken in Warschau, Polen, is met ingang van 11 oktober benoemd in de functie van country manager Colombia, Ecuador en Peru bij Restrepo S.A. in Bogota. De heer R. Duursema, die werkzaam is als corporate information technology director, zal per 1 november 2004 worden benoemd in de functie van general controller Companias Cervecerias Unidas (CCU) S.A. in Santiago. De heer A.N. Quayle is per 16 augustus 2004 benoemd in de functie van financial manager bij de MMO Caribbean in San Juan. De heer D.J. Wijnschenk, voorheen werkzaam in de functie van logistic manager UK bij Heineken UK Ltd., is met ingang van 1 oktober 2004 teruggekeerd naar Nederland. De heer P.J. Gieles is per 1 september 2004 gedetacheerd bij Ibecor in Brussel, in de functie van spare parts coordinator.

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 30