Recepties Afscheid mw. H.W.M. Paas-Gerards, receptie 19 november Afscheid G. Matthijssen, receptie 25 november 37,5-jarig jubileum C. de Jager, receptie 30 november Afscheid J. van Houwelingen, receptie 8 december 29 Tiny Paas is 1 februari 1981 in dienst gekomen als verkoop telefoniste bij Drankenhandel Van Dorst-Olderaan in 's-Hertogenbosch. Al vanaf 23 september 1980 was zij bij deze drankenhandel via een uitzendbureau in deze functie werkzaam. Per 1 mei 1990 is Tiny benoemd in de functie van secretaresse Verkoop- binnendienst van het Horeca- gebied Midden-Brabant. Vervolgens werd zij met ingang van 1 november 1996 secretaresse op het Algemeen Secretariaat Horeca in 's-Hertogenbosch. Sinds 13 oktober 1997 werkt ze als receptioniste/telefoniste bij de unit Midden-Brabant. Tiny vervulde al haar functies op parttime-basis. Per 1 decem ber 2004 maakt ze gebruik van de Top/VUT-regeling. Ter gelegenheid daarvan wordt 19 november om 16.30 uur voor haar een receptie gehouden in ontvangstruimte 't Proeflokaal van de unit Midden-Brabant, Ketelaarskampweg 4 in 's-Hertogenbosch. Gerard Matthijssen, Trade Marketeer Out of Home Export bij Vrumona, maakt per 1 december 2004, na een loopbaan van bijna 40 jaar, gebruik van de Top/VUT- regeling. Ter gelegenheid daarvan is er 25 november vanaf 16.30 uur een receptie in de ontvangstruimte van Vrumona in Bunnik. U bent van harte uitgenodigd. Cees de Jager maakte 1 juni 1967 zijn entree bij Heineken als leerling-tekenaar op de Tekenkamer, afdeling Projectbureau van Heineken Technisch Beheer. Toen de Tekenkamer zeven jaar later verhuisde van Rotterdam naar Zoeterwoude, bleef hij zijn vak als tekenaar constructeur trouw. Per 1 april 1979 werd Cees benoemd tot normalisator. In 1987 werd hij groepsleider van het Centraal Bureau Technische Documentatie en supervisor Engineering data Document Services. Cees' huidige functie is Technical administrator op de afdeling Project Services. Naast zijn werk is hij vice-voorzitter van de Ondernemingsraad van HTS. In die rol behartigt hij ook de belangen van HTS in de Centrale Ondernemings raad. De receptie ter ere van zijn jubileum is dinsdag 30 november 2004 vanaf 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude. Na een dienstverband van ruim 34 jaar neemt Joost van Houwelingen afscheid van zijn collega's bij Vrumona om van de VUT te gaan genieten. Joost kwam 12 oktober 1970 in dienst als kwaliteitscontroleur, eerst in dagdienst en vervol gens in twee- en drieploegen dienst. In juni 1987 ging Joost weer naar de dagdienst. In het kader van 'Houd Vrumona Fris' werd hij in december 1999 benoemd tot kwaliteitsbeheer der bij Verpakken. Als gevolg van 'Vrumona Verder Vooruit' kwam hij in april 2003 terecht bij de Bedrijfstechnologische Dienst. Joost is bij veel colle ga's vooral bekend om zijn vele werk voor de personeels vereniging. Zijn goede geheugen voor anekdotes komt goed van pas op zijn afscheidsreceptie. Die wordt gehouden op woensdag 8 december vanaf 16.30 uur in de ontvangstruimte van Vrumona in Bunnik. JSgg??' Vers van 't Vat, oktober 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 29