28 50-jarig huwelijk Heineken Familie W. van der Meer uit Vlaardingen Corrie en Leo Onderwater uit Sassenheim Mariëtte en Wim Siemens uit Doorn Fam. M. Soenle uit Amsterdam Via deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor zijn of haar komst naar mijn afscheidsreceptie, de bloemen en cadeaus die ik heb gekregen. Het was een waar genoegen zoveel collega's, vrienden en anderen de hand te mogen schudden. De organisatie was perfect en wij kijken terug op een fantastische receptie. Frans en Anne Glavimans Via deze weg wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de enorme belangstelling voor mijn 25-jarig jubileum. De kaarten, cadeaus, bloemen, aanwezigheid en alle reacties waren overweldigend! Ik kijk terug op een mooie en geslaagde jubileumviering. Nogmaals iedereen bedankt! Ineke van Marle-Kuyper Dinsdag 31 augustus om 16.30 uur was het dan zover. De laatste maanden zijn bijzonder snel voorbijgegaan. Het definitief afscheid nemen van een arbeidzaam leven bij een fantastisch bedrijf is daar. Het is voor Irene en mijn kinderen heerlijk om te zien hoeveel mensen er op mijn afscheid afgekomen zijn (en echt niet om te zien of ik écht wegging). Mede door de komst van zoveel mensen, de perfecte organisatie door Pascale en Corry en zoals altijd de goede verzorging van de voorontvangst en de receptie door het team van de afdeling Ontvangsten, is het naast mijn jubileum in 2002 'het' evenement geweest dat op het netvlies blijft staan. Na de diverse toespraken (Dick, bedankt) en het in ontvangst mogen nemen van het exclusieve beeldje van 'De Drinker' werd het informele gedeelte tot onze grote verrassing opgeluisterd door een optreden van de 'Jeppers'. Wij willen iedereen hartelijk danken voor dit onvergetelijke evenement. De vele cadeaus, in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen, hebben ons erg goed gedaan. Op zo'n manier afscheid mogen nemen van collega's, oud-collega's, diverse afnemers en leveranciers is een voorrecht. Nogmaals allen hartelijk dank, blijf gezond en het ga jullie allen goed. Jos Irene Visseren Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28