Uit dienst Corporate Heineken Nederland Supply Zoeterwoude Heineken Technical Services Heineken Nederland Business Services Heineken Brouwerijen Drachten Utrecht Limburg Heineken Nederlands Beheer Vrumona In memoriam 31 Momentopname De heer K. Feenstra (74) is 6 augustus 2004 overleden. Hij trad 27 september 1963 in dienst bij Bokma in Leeuwarden en ging 1 november 1994 met pensioen. De heerA. Verstraate (73) is 7 augustus 2004 overleden. Hij trad 1 maart 1947 in dienst bij drankenhandel Vlieger en Verdonk in Middelburg en ging 1 september 1995 met pensioen. De heerJ.B. Rutten (80) is 11 augustus 2004 overleden. Hij trad 16 mei 1940 in dienst bij de Amstel Brouwerij in Amsterdam en ging 1 januari 1989 met pensioen. De heerA. Blummel (80) is 16 augustus 2004 overleden. Hij trad 9 december 1963 in dienst bij de brouwerij in 's-Hertogenbosch en ging 1 september 1989 met pensioen. De heerM. Sanchez Lorente (78) is 23 augustus 2004 overleden. Hij trad 21 februari 1968 in dienst bij de brouwerij in Amsterdam en ging 1 februari 1991 met pensioen. De heer E. Bremer (88) is 29 augustus 2004 overleden. Hij trad 15 februari 1943 in dienst bij de Heineken Brouwerij in Rotterdam en ging 1 april 1981 met pensioen. Na een dienstverband van drie jaar of meer Mw. W.C. Duiyvenvoorde (Heineken Export) Mw. A. Krom (Corporate Brands) Mw. S. Gaarenstroom (CHR OD) Mw. M.C.M. van der Werf (CHR OD) Mw. A.L. Aidala (CHR OD) Dhr. G.H. Lupgens (PSM Logistics) Dhr. H.L. Koens (Proseco) Mw. V. Hoeijmans (CP) Dhr. S.A. van Doornik (R&D) Dhr. H.M. Otten (Financial Services) Dhr. J.W. Lips (BSS) Dhr. E.A. van den Berg (Facility Services) Mw. L.A. Schallig-Ibanez Munoz (Functiewaardering) Dhr. W. Ekelmans (Magazijn) Dhr. P. Notenbomer (Administratie) Dhr. A.A. Bijlsma (Magazijn) Dhr. J.H.M. Kicken (Administratie) Dhr. Q.A.C. van Loon (Thai Asia Pacific Brewery Co. Ltd.) Dhr. A.M. Oskam (Verpakken) Dhr. D.E. Turksema (Siroophal) Op 6 augustus overleed geheel onverwachts Wout Zaunbrecher op 54-jarige leeftijd. Wout werkte 33 jaar binnen Heineken 's-Hertogenbosch. Zijn laatste functie was service monteur Technical Support Brouwen. Wout werkte altijd met 'goede zin'. In zijn werk was hij serieus, punctueel en geduldig. Wout lachte altijd, zelfs als hij kwaad was. Wout zong ook altijd mee met Nederlandse liedjes op de radio. Zijn vrolijkheid zullen wij missen. Iedereen binnen de Bossche brouwerij kende Wout, hij was een geliefd mens. We hebben dan ook niet alleen een collega verloren, maar ook een vriend. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Collega's TSB en Brouwen Op 7 augustus jongstleden is Arnout Filé op de leeftijd van 60 jaar overleden. De ziekte waaraan Arnout overleden is, openbaarde zich vlak voordat hij met de VUT ging. Arnout heeft 36 jaar voor Heineken Technical Services gewerkt. Hij heeft brouwerijen helpen bouwen op locaties over de gehele wereld. Van Argentinië, Aruba, Griekenland en Spanje tot in Malesië en Singapore heeft hij zijn werk gedaan als medewerker van Project Services. Hij heeft op die diverse locaties voor korte en lange tijd zijn verschillende rollen vervuld, van installatie- engineer tot automatiseringsspecialist. Hij werd gewaardeerd voor zijn inzet, zijn praktische insteek, brede kennis en zijn ervaring. Wij willen zijn vrouw bedanken voor de steun die zij hem gegeven heeft bij het uitvoeren van zijn werk. Arnout heeft gevochten tegen zijn ziekte met de gedrevenheid die hem zo kenmerkte. Wij zullen in hem een goed en integer mens missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkind veel sterkte toe. Collega's FLeineken Technical Services Herfst. Tijd voor bo(c)kbier. De jaarlijkse Bokbierdag in Zutphen vormt voor de achtste keer de aftrap van het 'seizoen'. Vorig jaar was deze authentieke Heineken-bierkar te bewonderen en ook dit jaar is hij van de partij. Brand, Amstel en Heineken geven daarnaast acte de presence op de Bokbiermarkt. Foto: Wim Hollemans 1

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 31