Persoonlijk 30 Geboorten Corporate Heineken Nederland Supply Zoeterwoude 's-Hertogenbosch Heineken Brouwerijen Zoeterwoude Heineken Technical Services Vrumona Huwelijk Heineken Nederland Supply Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Utrecht Hong Kong Buitenland Buitenlandse benoemingen Democratische Republiek Congo Frankrijk Ierland Rwanda Puerto Rico Spanje Terugkeer vanuit het buitenland België Overleden .lil Ianthe Soray, dochter van mw. K.V. van Cranenburgh (Heineken International Medical Services) Naut Daniel, zoon van mw. H.J. de Koning-Ghijsen (Corporate Legal Business Affairs) Emil, zoon van dhr. M.J. Doornweerd (EVM) Bianca, dochter van dhr. R.W. Gorter (Verpakken) Randy, zoon van dhr. R.P. Gorter (Verpakken) Myrthe Louise, dochter van dhr. F.P. Stol (WTB-Export) Mike, zoon van dhr. C.W.A. Kardol (DCS Export) Fabian, zoon van dhr. M.M.E. de Hoop (Verpakken) Pien Marieke Antoinette, dochter van dhr. N.A. Kout (Horeca) Olivier Christiaan, zoon van dhr. E. Zeeman (Information Management) Emma, dochter van mw. K. Klaren-Boer (EFI) Felix Anne, zoon van mw. M.C.M. Eling (SCS) Liselotte Janneke Gijsje, dochter van dhr. J.N.A.E. van Bentum (Verpakken) Florence Jannetje Truusie, dochter van dhr. J. van Welsenes (Out of Home) Erwin Ferdinand, zoon van dhr. A.F. Buyserd (Verpakken) Mw. J.P. Bezuijen (Verpakken) met dhr. W. Terstall Dhr. C.N.M. Heijmans (Verpakken) met mw. F. van den Berg Dhr. S.R. Renee (Tactical Supply Chain Planning) met mw. C. ten Hoven Dhr. G.P.J. van Haeften (Proseco) met mw. N.M.M. Tupamahu 's-Hertogenbosch Dhr. B.T.G. Eerhart (Verpakken) met mw. C.A.T. Opheij Dhr. C.W.P.A. van Ruremonde (Brouwen) met mw. A.A.D.M. Pellis. Dhr. J.G.M. de Kempenaer (Verkoop) met mw. F. Ulrich Drenthe Mw. M. van Bueren (Algemeen) met dhr. B. Oving Dhr. W. Hekstra (Heineken Hong Kong Ltd.) met mw. D. van Lom De heer M. van der Haegen, voorheen spare parts engineer Nigerian Breweries Pic in Lagos, Nigeria, is per 1 augustus benoemd in de functie van spare parts engineer Bralima S.A.R.L. in Kinshasa. De heer R.T. Deenstra, voorheen financial manager Bralirwa S.A. in Kigali, Rwanda, is per 1 augustus benoemd in de functie van head Auditing Department Heineken France in Rueil-Malmaison. De heerJ.N. Hall, voorheen business development manager Puerto Rico, is per 16 augustus benoemd in de functie van marketing manager bij Heineken Ireland Ltd. in Cork. De heer M.M. Kruijt, voorheen director of Sales Heineken Slovensko in Nitra, Slowakije, is per 1 augustus benoemd in de functie van commercial manager Bralirwa S.A. in Kigali. De heer C.J.G. Nouwens, voorheen financial manager Ghana Breweries Ltd. in Accra, Ghana, is per 1 augustus benoemd in de functie van financial manager Brasseries et Limonaderies du Rwanda S.A. in Kigali. De heerM.C. Hogenes, voorheen regional IT-manager bij Corporate IT in Amsterdam, is per 1 juli 2004 benoemd in de functie van regional IT-manager bij de MMO Caribbean in San Juan. De heer R. Aisa Bonoko is per 1 september 2004 benoemd in de functie van maintenance development manager bij Heineken Espana S.A. in Sevilla. De heer H.X.M. Maas, voorheen werkzaam in de functie van project manager Belgium bij Heineken Import Belgium N.V. in Antwerpen, is per 1 september teruggekeerd naar Nederland. De heer E. Franssen (88) is 24 juli 2004 overleden. Hij trad 25 januari 1960 in dienst bij Brand in Wijlre en ging 1 mei 1981 met pensioen. De heerJ.A. Trum (77) is 4 augustus 2004 overleden. Hij trad 16 juli 1956 in dienst bij de brouwerij in 's-Hertogenbosch en ging 1 februari 1992 met pensioen. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 30