Afscheid N.P. Hoogsteden, receptie 28 oktober Afscheid A. van Duijn, receptie 29 oktober Pietertje voor Jan 29 Nico Hoogsteden liep op 6 mei 1968 voor het eerst de Heineken brouwerij in Rotterdam binnen. Hij ging er aan de slag als onderhouds monteur, maar zocht op 17 oktober 1969 zijn geluk bij een andere werkgever. Na zeven jaar keerde hij op 1 augustus 1976 terug bij Heineken. Ditmaal als monteur bij de horeca technische dienst. Deze functie als buiten dienstmedewerker was hem op het lijf geschreven. Met zijn optimistische karakter en goede sociale vaardigheden was Nico een graag geziene gast bij zijn collega's. Deze kwaliteiten kwamen hem ook van pas toen hij op 1 juni 1986 overstapte naar een baan als monteur van de Horeca Tap Service in Rotterdam en omstreken. Nico maakt op 1 november gebruik van de Top/VUT-regeling. Zijn afscheidsreceptie is op donderdag 28 oktober om 16.30 uur in de ontvangst ruimte van de Brouwerijen Schielanden in Rotterdam. Na 25 jaar neemt Arie van Duijn afscheid van Heineken. Arie is 1 augustus 1979 begonnen als groepsleider in de Bottelarij in Zoeterwoude. Vervolgens heeft hij in 1995 een overstap gemaakt naar de technische ondersteuning voor de afdeling Verpakken in de functie storingsmonteur Electro Instrumentatie. In vervolg daarop is Arie in 1995 aangesteld als verbeter technoloog. Deze functie is in maart 1998 overgegaan in de functie kwaliteitsverbeteraar, zoals wij deze heden ten dage kennen. Inmiddels heeft Arie zijn 25-jarig jubileum in besloten kring met een aantal naaste collega's gevierd. Op vrijdag 29 oktober viert Arie zijn afscheid tijdens een receptie in de Van Swietenzaal in De Hooiberg te Zoeter woude. U bent hier allen vanaf 15.30 uur van harte welkom om met Arie het glas te heffen. Jan Beerens was 1 september 40 jaar in dienst bij Heineken en daarom was er 4 september een informeel samenzijn om dat heuglijke feit te vieren. Uiteraard hoorde daarbij de uitreiking van Pietertje Pils. Jan ontving het beeldje en de bijbehorende oorkonde uit handen van Rob Wesseling. De loopbaan van Jan begon 1 september 1964 in de Postkamer in Amsterdam. Na een periode op het Horeca Verkoopsecretariaat en op de Horeca Contractenadministratie moest hij in militaire dienst. Daarna volgde hij de opleiding tot documentalist en was vervolgens ruim vijfentwintig jaar als zodanig werkzaam op de afdeling Documentatie/Bibliotheek in Amsterdam. Tegenwoordig werkt Jan op de afdeling Corporate Legal Business Affairs. Vers van 't Vat, september 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 29