Recepties Afscheid W. van Huijgevoort receptie 14 oktober 25-jarig jubileum A.W.P. Spierings, receptie 15 oktober 25-jarig jubileum J. Bouwman, receptie 15 oktober Afscheid mw. Y.A.A. Edelman-Schaaf, receptie 28 oktober Per 1 oktober neemt Wil van Huijgenvoort afscheid van Heineken na een dienst verband van 33 jaar. Wil heeft zijn hele carrière bij de afdeling Intern Transport gewerkt in diverse functies en de laatste jaren als administra teur Brouwerij DCS Binnenland. Na het opheffen van het DCS Binnenland-team door het automatisch laden en lossen van de Verpakkingslijnen (RoRo) en de invoering van het Warehouse Managment System bij Heineken Den Bosch, heeft Wil aangegeven gebruik te willen maken van de SBR- regeling. Op 14 oktober zal Wil zijn af scheidsreceptie vieren in de Cambrinuskelder in 's-Herto- genbosch en hopen wij dat al zijn (ex)collega's hem komen uitzwaaien. De receptie start om 15.30 uur. André Spierings, bij de meesten beter bekend als Dré, kwam 1 april 1979 in dienst bij Heineken. In de afgelopen 25 jaar is Dré werkzaam geweest op verschillende afdelingen binnen de brouwerij 's-Hertogenbosch. Hij is begonnen op de afdeling verpakken en kwam later bij de de Kwaliteitsdienst en de afdeling Brouwen terecht. Sinds 2000 werkt Dré als ambtelijk secretaris van de Ondernemingsraad. De afge lopen 25 jaar heeft Dré met veel mensen binnen en buiten de Brouwerij te maken gehad. Om al deze oud-collega's nog eens de hand te schudden, geeft Dré 15 oktober om 15.30 uur een receptie in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Dré heeft er voor gekozen om dit heuglijke feit samen te vieren met zijn broer Jan die 8 oktober 25 jaar in dienst is bij Heineken. Jan Bouwman zette 25 jaar geleden, aangelokt door de goede verdiensten en het feit dat zijn familie hier al werkte, zijn eerste stappen binnen Heineken. Hij begon op 8 oktober als bedieningsman in opleiding op de afdeling Verpakken. Nu, met bijna een kwart eeuw ervaring, leidt hij zelf anderen op. Jan is name lijk altijd in de drie ploegen bij Verpakken blijven werken. Eerst als bedieningsman, toen als aflosser/ombouwer en nu als taakteammede- werker B. Op 15 oktober is iedereen van harte uitgeno digd om met Jan een glas bier te drinken en terug te kijken op 25 jaar Heineken. De receptie vindt om 15.30 uur plaats in de Cambrinus kelder in 's-Hertogenbosch. Dan viert ook zijn broer Dré zijn 25-jarig werkjubileum bij Heineken. Yvonne Edelman is 1 maart 1978 in dienst gekomen als afdelingssecretaresse Planning Control bij Vrumona. In 1982 werd die discipline uitgebreid met onder meer Financiën en Administratie en omgedoopt tot EFI. Yvonne werd secreta resse van het hoofd EFI. Per 1 augustus 1989 werd ze ook de secretaresse van de manager Horeca. Sinds vier jaar werkt Yvonne door reorganisatieveranderingen voor de manager Out of Home Export en de manager Informatie. Ze maakt met twee collega's sinds mei 2003 deel uit van een commerciële secretaressepool, waarin ze haar eigen taakgebied heeft. Dankzij haar grote kennis van het bedrijf is ze voor veel collega's vraagbaak. Yvonne maakt 1 november gebruik van de Top/VUT-regeling. Haar afscheidsreceptie is donderdag 28 oktober om 16.30 uur in de ontvangst ruimte van het Vrumona- kantoor in Bunnik. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28