40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk 55-jarig huwelijk 27 Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Getruda en Chris Rongen uit Grubbenvorst Hanny en Wim Vermaas uit Ouderkerk a/d IJssel De heer en mevrouw Verheul uit Middelburg Familie C.J. Westerheijden uit Amsterdam Jan en Greet Honselaar uit 's-Hertogenbosch Leen en Nel Mosterdijk uit Rotterdam De heer en mevrouw M.A. van Zetten-Ipenburg uit Spijkenisse De heer en mevrouw B.J. Leeftink uit Uithoorn De heer en mevrouw Hendrikx uit Heythuisen De heer en mevrouw Spoorenberg uit Uden De heer en mevrouw K.G. van den Bogaert uit 's-Hertogenbosch Het verrassingselement was groot. Op mijn afscheids receptie van 25 juni werden Monie en ik opgehaald door collega's van de Bedrijfsbrandweer en de Bossche brand weer. In de Cambrinuskelder waren veel vrienden en collega's aanwezig met zelfs twee waarzeggers die mijn loopbaan bij Heineken met een leuke act hebben weer gegeven. Monie en ik willen iedereen hartelijk bedanken voor hun aanwezigheid en mooie cadeaus. Ook willen wij het personeel van de Cambrinuskelder hartelijk bedanken voor de geweldige verzorging. Maak er allen wat van in het leven en gaarne tot ziens. Theo en Monie Verboort In de aanloop naar mijn afscheid had ik veel moeite met het feit te moeten stoppen met het werk dat ik altijd graag heb gedaan. Heineken was voor mij meer dan werk alleen. Nu geniet ik met volle teugen van mijn pensioen. Toch ben jullie niet vergeten. Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de zeer gezellige receptie en alle cadeaus natuurlijk. Een bijzondere dank aan Erik Pols voor de mooie toespraak. Ik heb er alle vertrouwen in dat alles er netjes bij blijft staan, ook nu ik weg ben. Heel veel plezier in jullie werk. Theo Walschot Wij willen iedereen bedanken die op vrijdag 2 juli het definitieve afscheid met ons hebben gevierd. Onder het genot van een hapje en een drankje zien wij terug op een gezellige middag en avond. Hartelijke groeten. Leen v.d. Werken en Bert de Vries Vers van 't Vat, september 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 27