Mediacafé prettig voor journalisten Heineken Quality Award uitgereikt Olympische vlam even een beetje Heineken Kort Een selecte groep journalisten was woensdag 7 juli door de afdelingen Communicatie van Corporate en Heineken Nederland uitgeno digd in de tijdelijk tot Mediacafé omgedoopte Molenzolder van de Heineken Experience in Amsterdam. Heineken gaf hen de kans in alle rust kennis te maken met de nieuwste inno vaties en daarover met de aanwezige Heineken-coryfeeën van gedachten te wisselen. De OpCo Beer Systems was uiteraard sterk vertegenwoordigd. Na presentaties van Raad van Bestuurlid Mare Bolland en Beer Systems-manager Jan Derek van Karnebeek werd het samenzijn informeel. De persmensen waren duidelijk gecharmeerd van de persoonlijke aandacht die ze kregen. "Het is prettig op deze manier op de hoogte te raken van wat er binnen Heineken zoal speelt - al zijn inno vaties als BeerTender en Tapvat natuurlijk wel een bedreiging voor 'mijn' werkterrein, de horeca", aldus Sander van Werkhoven van horecavakblad Misset Horeca. Mare Bolland benadrukte dat het de bedoeling is het Mediacafé op regelmatige basis open te stellen. De voorzitter van de Raad van Bestuur, Thony Ruys, reikte 11 juni in Amsterdam de Heineken Quality Award en de Heineken Brewery Award uit aan de Vietnam Brouwerij in Ho Chi Minh City. En dat voor het tweede achtereenvolgende jaar. "Een uitstekende prestatie en een voorbeeld voor ons allen", zei Ruys tijdens de feestelijke gebeurtenis. De Amstel Brouwerij uit het Hongaarse Komarom ontving de Heineken Sales Distribution Award. Heineken Nederland Supply is winnaar van de Most Improved Operation Award. Dit vanwege de grote kwaliteitssprong die dit bedrijfsonder deel heeft gemaakt op het gebied van het brouwen en verpakken van bier. De interne Heineken-prijzen worden al meer dan tien jaar uitgereikt aan de best opere rende brouwerijen van de onderneming. In totaal deden dit jaar veertig landen mee aan de competitie. De Olympische Spelen beginnen bijna. Op weg naar Athene deed de Olympische vlam woensdag 23 juni - een stormachtige dag - eventjes Amsterdam aan. 131 lopers legden in totaal ruim veertig kilometer af met de fakkel. Naast allerlei bekende Nederlanders uit de sport- en showbusiness liep ook een groot aantal minder bekende landgenoten mee. Onder hen Henriëtte Brink - echtgenote van Wilko Brink van de afdeling BSS in Zouterwoude. "Ik ben al jaren bestuurslid bij de Amsterdamsche Hockey Bandy Club en heb daar onder meer Lichamelijk Gehandicapten-hockey opgezet", vertelt ze. "Op grond daarvan was ik als loper voorgedragen bij de orga nisatie. Het was een enorme eer te worden uitgekozen." Toch was er een smetje. "Waar ik bang voor was gebeurde: de vlam waaide uit toen ik 'm aanpakte. Gelukkig is er altijd een reservevlam." Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 8