In memoriam In memorlam In memoriam 31 Ideeënbus Momentopname Op 25 juni 2004 overleed op 64-jarige leeftijd Rien van der Torren, voormalig directeur Financiën en lid van het managementteam van Heineken Nederland B.V. De heer Van der Torren kwam, na verschillende vakantiebaantjes, in 1963 parttime in dienst bij Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij in Amsterdam. Nadat hij in 1966 zijn studie had afgerond, werd hij fulltime chef van de groep systeemanalisten. De passie voor systemen en computers bleef gedurende zijn hele loopbaan. Na twee jaar gewerkt te hebben als medewerker economische analyse verhuisde Rien van der Torren in 1976 naar Frankrijk en startte bij Albra (Alsa- cienne de Brasserie), waar hij directeur en 'Membre du Comité de Direction' werd. Na een periode bij Sogebra keerde hij eind 1986 terug naar Nederland en werd hij benoemd bij de toen malige afdeling Concern EFI. Van 1991 tot zijn vertrek bij Heineken in 1998 was Rien van der Torren directeur Financiën en lid van het management team van Heineken Nederland B.V. Rien van der Torren was een 'Heineken-man' in hart en nieren. Hij was tot voor kort nog commissaris bij Heye Glas. Heineken is Rien van der Torren veel dank verschuldigd voor zijn niet aflatende inzet. Directie Heineken Nederlands Beheer Op 11 juni 2004 is Leo van Rooij plotseling overleden, hij werd slechts 54 jaar. Leo is op 1 november 1975 in dienst gekomen van de Bossche brouwerij en heeft diverse functies uitgevoerd binnen Brouwen, de Technische Dienst en sinds 1977 bij Verpakken. Zijn laatste functie was die van Vakbekwaam monteur Instrumentatie bij TSV. Leo was een persoon die zowel naar zijn collega's als naar zijn vakgebied een grote betrokkenheid ten toon spreidde. Wij zullen ons Leo dan ook blijven herinneren als een warm mens met grote belangstelling voor alles wat er om hem heen gebeurde. Met hem verliezen we een zeer goede collega en vriend. Op 1 juni hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde collega Arie Doors. Arie was de facturist op de admini stratie van Heineken Brouwerijen Helmond en ook altijd bereid om een collega op debiteuren of crediteuren te helpen. Een warm sociaal voelend mens die er altijd was voor personen in zijn omgeving, vooral in moeilijke tijden. Arie is 35 jaar administratief werkzaam geweest bij Heineken. Door zijn vriendelijke karakter was hij voor eenieder aanspreekbaar. Arie kende iedereen en iedereen kende Arie. Arie is 54 jaar geworden. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Collega's TSV Brouwerij Den Bosch Collega's Heineken Helmond Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissie. Zoeterwoude Beloning Colonne 2, ploeg D 10.000,- P.W. Geurts 1.000,- J.M.A. van Breda 1.000,- A.W. Lenting 1.000,- P. Hurrelbrinck, H. Flux 350,- F.F. Fernandez 500,- Bunnik Beloning P.D. McGuigan 175,- L.K. Staarman 175,- R.A.W. Versteegh 100,- G. Schrikenberg 50,- D.E. Turksema 100,- J.M.A. van Breda R. Stouté R.K. Sharma 1.000,-voorlopige beloning 1.675,-voorlopige beloning 70,- aanmoedigings premie Zon, zee, een hengel en een bolderkar vol Heineken aan het Zeeuwse strand. Het leven kan zo eenvoudig zijn en toch zó volmaakt. Foto: Henny Plug, Heineken Zoeterwoude, mei 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 31