Persoonlijk 25-jarig jubileum M.W.M. Mulders, receptie 30 september 37,5-jarig jubileum H. Otten, receptie 24 september Geboorten Corporate Heineken Nederland Supply Zoeterwoude 's-Hertogenbosch Heineken Brouwerijen Zeeland Heineken Nederland Business Services Huwelijk Heineken Nederland Supply Zoeterwoude 's-Hertogenbosch Vrumona 29 Mart Mulders begon zijn Heineken-loopbaan 24 september 1979 als bijrijder op de vrachtwagen bij drankenhandel Vullinghs- Janssen-Huyben in Horst. Direct bij de oprichting van de Horeca Tap Service (HTS) werd Mart per 1 januari 1983 mede werker in de buitendienst met als werkgebied Limburg/ Midden-Brabant. Hij is nog altijd werkzaam als HTS- monteur bij de Technische Service Organisatie (TSO) en zorgt voor een perfect tap biertje door de periodieke reiniging van de installaties bij onze afnemers. Zijn 25-jarig jubileum wordt gevierd met een receptie in de ontvangst ruimte van Heineken Brouwerijen Helmond op 30 september vanaf 19.00 uur. Henk Otten kwam 20 maart 1967 in dienst bij Heineken. Hij begon zijn loopbaan als bedieningsvakman bij de afdeling Bottelarij in Amsterdam. In 1985 werd Henk vervangend beheerder van het Personeels Uitgifte Magazijn (PUM) aan de Eerste van der Helststraat, ook in Amsterdam. In 1986 werd hij formeel aangesteld in de functie van beheerder PUM/postloper binnen de afdeling Interne Dienst. Henk is nog altijd werkzaam als medewerker PUM aan de Quellijnstraat. De receptie voor zijn 37,5-jarig jubileum wordt gehouden op vrijdag 24 september vanaf 16.30 uur in de Molenzolder van de Heineken Experience aan de Stadhouderskade in Amsterdam. Nelson, zoon van mw. L.E.C. van Streun (Heineken Export) Rosalie, dochter van mw. A.J. van der Linden-van Vliet (Corporate Internal Services) Emily Jane, dochter van dhr. M.R. Montgomery (Corporate IT) Merlijn, zoon van dhr. A.J. den Elzen (Corporate Control Accounting) Regi, zoon van dhr. M. Gijsman (DCS Binnenland) Pascale Joselijn Simone, dochter van dhr. G. Fransen (Juridische Zaken) Milan, zoon van dhr. M.J. van den Heuvel (Verpakken) Oliver, zoon van dhr. A.J. van den Broek (TSB) Mick, zoon van dhr. D.M.C.A. van Meteren (Verpakken) Miia, dochter van dhr. J. van Werkhoven (Horeca) Schielanden Dennis, zoon van mw. A. van den Oever (Brouwerij Services) Morris Wilhelmus, zoon van dhr. M.F.J, van Dijk (Verkoop) Deventer Jorik, zoon van dhr. G. Fransen (Magazijn) Leslie, dochter van dhr. J.N. van Dijk (BSS) Mara, dochter van mw. K.C.M. Heinz (Functiewaardering) Dhr. J.B. Steven (Verpakken) met mw. B. Peltenburg Dhr. R.G. Weening (Supply Chain Planning) met mw. M.F. Bolhuis Dhr. M.P.J. Rutten (Gewestelijk Control) met mw. I.S. van de Wal Dhr. N.P. de Lange (Brouwen, Filtratie) met mw. M.J.H. Welvaarts Dhr. P. van Doorn (Kwaliteit) met mw. G. Bosman Dhr. T. van Ee (Horeca) met mw. C.N.L. Sanders Vers van 't Vat, juli/augustus 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 29