25-jarig jubileum I.C. van Marle-Kuyper, receptie 17 september 25-jarig jubileum V. Kunstman, receptie 17 september 25-jarig jubileum W.H. van Roosmalen, receptie 24 september Afscheid H. Moesker, receptie 16 september Ineke van Marle begon 1 augustus 1979 als kantine beheerster bij het Heineken- verkoopkantoor in Zwolle. Dat Ineke niet alleen flexibel is in haar werk, blijkt wel uit het grote aantal plaatsen waar ze de afgelopen jaren heeft gewerkt. Ze heeft de kunst geleerd in Zwolle, waarna zij via Arnhem-Steenstraat, Arnhem Rijkenswoerd, Cambrinus in Rijssen en Heineken Brouwerijen Over ijssel (ook in Rijssen) uiteinde lijk per 1 februari 1999 met open armen werd ontvangen bij Heineken Brouwerijen Drenthe in Hoogeveen. Daar houdt zij een reputatie hoog met betrekking tot gastvrijheid en collegialiteit. Ineke viert haar jubileum samen met Vincent Kunstman op 17 september vanaf 16.30 uur in de ontvangstruimte "t Bier Wacht' van Heineken Brouwerijen Drenthe in Hoogeveen. Vincent Kunstman heeft een rijk verleden bij ons bedrijf. Hij trad 15 oktober 1979 als bijrijder/verzorger in dienst bij de toenmalige Drankenhandel Santing, Vos en Wouwenaar te Assen. In 1988 is dit bedrijf gefuseerd met drankenhandel Fietje te Emmen en in Emmen voort gezet onder de naam Santing Wouwenaar. Toen ver volgens in 1997 Santing Wouwenaar opging in drankenhandel Drenthe B.V. te Hoogeveen, is Vincent daar in dienst gekomen in de functie van medewerker Magazijn. Per 1 juli 1999 kreeg drankenhandel Drenthe - als gevolg van het afgeronde Mensen Maken Heineken- project - de naam Heineken Brouwerijen Drenthe. Vincent viert zijn jubileum samen met Ineke van Marle-Kuyper op 17 september vanaf 16.30 uur in de ontvangstruimte "t Bier Wacht' van Heineken Brouwerijen Drenthe in Hoogeveen. Wilhelmus Hendrikus alias Willie van Roosmalen trad 13 augustus 1979 bij Heineken in dienst. Willie is in de afge lopen jaren op diverse posten werkzaam geweest bij de afdeling Verpakken in 's-Hertogenbosch. Tegenwoordig is hij werkzaam bij het cluster Bus en Vat in ploeg C in de functie van taakteammedewerker B. Het heuglijke feit dat hij 25 jaar in dienst is, wil hij uiteraard vieren met zijn familie, vrienden, kennissen en collega's. Daarom is er vrijdag 24 september een jubileumreceptie vanaf 15.30 uur in de Cambrinus- kelder in 's-Hertogenbosch. Op 16 april 1978 trad Henk Moesker in dienst bij Drankenhandel Van der Ark te Delfzijl als medewerker Administratie en Magazijn. Als gevolg van overname van deze zelfstandige agent door Heineken, kwam Henk op 2 januari 1993 in dienst bij Drankenhandel Groningen N.V. als administratief medewerker. Per 1 juli 1996 is hij benoemd in de functie van medewerker Magazijn. Henk is, na de samenvoeging van de Heineken Brouwerijen-units in Groningen en Grou, mee overgegaan naar de nieuwe vestiging in Drachten. Daar is hij sinds 16 januari medewerker Magazijn. Per 1 september 2004 maakt Henk gebruik van de 57,5-jarigen-regeling. Henks afscheidsreceptie, gecombineerd met die van Joop Bodde, is donderdag 16 september 2004 vanaf 16.30 uur in 'Tapperij Azeven' bij Heineken Brouwerijen Drachten. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28