25-jarig jubileum W.C.R. Mogot, receptie 10 september 25-jarig jubileum P. van Vliet, receptie 10 september 25-jarig jubileum J.T.M. Fietelaars, receptie 10 september Afscheid J. Bodde, receptie 16 september William Mogot begon vijfentwintig jaar geleden op de afdeling Verpakken bij Heineken in 's-Hertogenbosch. Hij is lange tijd werkzaam geweest bij het cluster Export op Colonne 8. Daarna is hij naar Colonne 11 gegaan en tegenwoordig is hij werkzaam op Colonne 14. William houdt van extreme sporten zoals parachutespringen, duiken, motorrijden en - uiteraard - werken op Colonne 14. De receptie ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum vindt plaats op 10 september om 15.30 uur in de Cambrinus- kelder in 's-Hertogenbosch. Piet van Vliet is 1 juli 1979 als assistent debiteureninformant in dienst gekomen in Amsterdam. Vervolgens heeft hij op diverse vestigingen een groot aantal functies vervuld: administratief medewerker op de afdeling Intern vorderingenbeheer, medewerker verkoop binnendienst, commercieel assistent en debiteuren informant. Naar aanleiding van Shared Services is hij kortgeleden benoemd in de functie van debiteuren beheerder/commercieel assistent bij Heineken Brouwerijen Rijnland te Noordwijk. Na 25 jaar trouwe dienst is het tijd samen met hem te proosten op de afgelopen jaren en op de toekomst. Piets jubileum receptie vindt 10 september plaats in het Café van Heineken Brouwerijen Rijnland, 's-Gravendijckseweg 39 te Noordwijk. Je bent vanaf 16.30 uur van harte welkom. John Fietelaars begon 10 september 1979 als vrachtwagenchauffeur bij drankenhandel Winters-Van Wees in Eindhoven. Op 1 januari 1987 maakte hij een overstap en werd hij medewerker bij de Horeca Tap Service (HTS), met als werkgebied Midden-Brabant. Nog altijd zorgt John voor de periodieke reiniging van de tapinstallaties bij onze afnemers als HTS-monteur bij de Technische Service Organisatie (TSO). Zijn 25-jarig jubileum wordt gevierd met een receptie in de ontvangst ruimte van Heineken Brouwerijen Helmond op 10 september vanaf 19.00 uur. In 1963 is Joop Bodde als chauffeur begonnen bij de firma Kraster in Winschoten. Later werd hij daar mede werker Magazijn. Als gevolg van overname van deze zelfstandige agent door Heineken, kwam Joop 1 oktober 1970 in dienst bij Drankenhandel Groningen N.V. als chauffeur. In 1980 werd hij medewerker bij Horeca Tap Service. Per 1 januari 1987 keerde hij terug naar Drankenhandel Groningen als medewerker Magazijn en medewerker Gedistilleerd en Wijnmagazijn. Na de samen voeging van de Heineken Brouwerijen-units in Groningen en Grou is Joop sinds 16 januari dit jaar werkzaam als medewerker Magazijn in de nieuwe vestiging Drachten. Sinds 1 juli maakt hij gebruik van de 57,5-jarigen-regeling. Zijn afscheidsreceptie viert hij samen met collega Henk Moesker op donderdag 16 september vanaf 16.30 uur in 'Tapperij Azeven' bij Heineken Brouwerijen Drachten. Vers van 't Vat, juli/augustus 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 27