Recepties 25-jarig jubileum H.M. Allewijn, receptie 1 september Afscheid J. van Dalen, receptie 2 september 25-jarig jubileum A.L.W. Stap, receptie 3 september 25-jarig jubileum A.M.N. Aerts, receptie 9 september Op 1 september 2004 is Bert Allewijn 25 jaar in dienst bij Heineken. Hij begon zijn loopbaan als medewerker op het Bedrijfsbureau te Amsterdam. Na een korte periode daar, ging hij in 1981 werken in Zoeterwoude bij de afdeling Magazijn Intern Transport, achtereenvolgens als administrateur en groepsleider. In 1991 werd Bert chef Magazijn/Expeditie bij de Heineken Brouwerijen vestiging in Grou. Per 1 januari 1996 kwam hij naar Heineken Brouwerijen Noord-Holland als Logistiek manager. Ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum wordt 1 september vanaf 16.30 uur een receptie voor Bert ge houden in de ontvangstruimte van de vestiging in Alkmaar. Jaap van Dalen neemt 2 september afscheid van Heineken in verband met zijn Top/VUT per 1 juni. Jaap heeft op de dag af 37 jaar voor Heineken gewerkt. Zijn kleurrijke loopbaan kenmerkt zich door een aaneenschakeling van technische functies in het buitenland. Op 26-jarige leeftijd begon Jaap bij Heineken als technicus in opleiding. Tijdens zijn opleiding werkte hij bijna zeven jaar in de 'montage' in 's-Hertogenbosch. In 1974 vetrok hij voor het eerst met zijn familie naar het buitenland: als montageleider in Portugal. Daarna volgen de landen Nigeria, Maleisië, Frankrijk, Spanje, Mexico, Vietnam, Italië en Zwitserland. Inmiddels heeft hij zijn laatste opdracht afgerond als projectmanager in Nigeria. De receptie ter afsluiting van zijn carrière vindt 2 september plaats in de Hooiberg in Zoeterwoude vanaf 16.30 uur. Toon Stap is 30 juli 1979 begonnen als productie medewerker bij de afdeling Verpakken. In 1984 werd hij verpakking sspecialist/instruc- teur. Die functie heeft hij tot 1998 uitgeoefend. Het grootste gedeelte van deze periode gaf hij in ploegendienst leiding aan de voormalige Kwaliteitscontrole Verpakken (KCV), de laatste jaren als plaatsvervangend groepsleider. Toon ontwikkelde zich tot dé kwaliteitsman van de B-ploeg. Sinds 1999 heeft hij een aantal projecten ondersteund, waaronder de implementatie van kwaliteitstaken in de clusters en de afbouw van de KCV. Een jaar later zegde hij de ploegendienst vaarwel. Nu is Toon medewerker Kwaliteit in QAT Verpakken. Om hem te feliciteren met zijn 25-jarig jubileum, wordt 3 september vanaf 15.30 uur in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch een receptie gehouden. Op 1 augustus 1979 is Ad Aerts begonnen bij Heineken Brouwerijen in 's-Hertogen- bosch als eerste assistent investeringen. Vervolgens heeft hij verschillende administratieve functies bekleed, onder meer die van groepsleider en specialist voor diverse afdelingen. Ad is nu medewerker Control Administratie bij de afdeling Bedrijfs Economische Dienst (BED). Je komt Ad vaak onverwacht tegen op diverse afdelingen binnen de organisatie in 's-Hertogen bosch. Hij kent ook veel mensen in de Brouwerij en heeft daarom gekozen voor een algemene receptie op donderdag 9 september aanstaande om 15.30 uur in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 26