Recepties Afscheid E.A. van den Berg, receptie 23 augustus Afscheid G.H.S. Hoevenaren, receptie 26 augustus Afscheid J.J.G. Visseren, receptie 31 augustus 25-jarig jubileum G.J.M. Konincks, receptie 1 september 25 Op 1 maart 1978 trad Eric van den Berg in dienst bij de Amstel brouwerij in Amsterdam als 'sloeper': hij voerde werkzaamheden uit aan lagertanks. Verder was hij verantwoordelijk voor de bediening van de apparatuur. Daarna werkte Eric enkele jaren als vorkheftruckchauffeur. Na het sluiten van de brouwerij aan de Mauritskade koos hij voor de vorkheftruck in Zoeterwoude. Vervolgens kwam hij terecht op de centrale postkamer van het kantoor. De laatste tijd was hij werk zaam bij Werkplek Services, waar hij druk was met diverse verhuizingen en het op hoogte stellen van de bureaus. Ook stak hij veel energie in het inrichten van de units in onder meer Houten en Wateringen. Op maandag 23 augustus vindt vanaf 16.30 uur Erics af scheidsreceptie plaats in de Hooiberg in Zoeterwoude. Na iets meer dan 26 jaar bij Vrumona te hebben gewerkt, maakt Georg Hoevenaren gebruik van de Top/VUT- regeling. Hij is werkzaam geweest in een aantal productie- en technische functies. Daardoor staat hij bij de jonge garde bekend als de 'helpdesk' bij productie- technische problemen. Georg begon in juli 1978 als Wachtchef Storing en Energie Dienst. Vervolgens werd hij Wachtchef Productie (1983), Chef Werkplaats (1994), Teamleider WEI (1997), om uiteindelijk al zijn ervaring te gebruiken als coördinator Productie Techniek in 2001. Kenmerkend voor Georg is zijn onuitputtelijke energie. Juist op spannende momenten kwam zijn grote betrokken heid bij Vrumona tot uiting. Binnenkort heeft hij meer tijd voor zijn grote hobby, modeltreinen. Zijn afscheids receptie op 26 augustus in de ontvangstruimte van het Vrumona-kantoor begint om 15.00 uur. Jos Visseren begon zijn loopbaan 1 oktober 1977 bij Fysieke Distributie Nederland in Amsterdam bij de afdeling Landelijk voorraadbeheer. Na drie maanden werd hij overgeplaatst naar de afdeling Expeditie op de brouwerij in Zoeterwoude en vanaf februari 1979 was hij onderchef en later chef Expeditie in 's-Hertogenbosch. Na een aantal jaren werd Jos als chef Landelijk transport opslag verantwoordelijk voor de expeditieafdelingen van beide brouwerijen. Een aparte periode vormden de acht maanden als bedrijfsleider van het distributiecentrum Staphorst. Toen in 1994 Intern en Extern transport werden samengevoegd tot DCS, ging Jos op zoek naar iets anders. Hij werd projectleider Evenementen voor Brabant en Limburg en is dat tot op de dag van vandaag. Daarnaast was Jos negen jaar lid van de Ondernemingsraad Commercie. Zijn afscheids receptie is 31 augustus vanaf 16.30 uur in de Cambrinus- kelder in 's-Hertogenbosch. Gerard Konincks werd per 1 september 1979 aange nomen als werktuigkundige en was van begin 1980 tot eind 1987 technical engineer in Zaïre. Na dit Afrikaanse avontuur keerde hij terug naar Nederland. Hij werd technisch coördinator Brouwen in de brouwerij in 's-Hertogenbosch en twee jaar later chef onderhoud mechanisch Brouwen en Energie én chef Storingsdienst Brouwen. In 2003 maakte Gerard de overstap naar Verpakken. Daar maakte hij zich verdienstelijk als technisch specialist bij de innovatieve producten. Per 15 juli dit jaar zette hij zijn carrière voort als onderhoudscoördinator van het cluster Speciale Verpakkingen (BeerTender, DraughtKeg en Magnum- flessen). Sinds drie jaar zet Gerard zich ook met toewij ding in voor het belang van zijn collega's door zijn rol in de Ondernemingsraad. Hij viert zijn 25-jarig jubileum 1 september vanaf 15.30 uur in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Vers van 't Vat, juli/augustus 2004 I

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 25