24 40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk 55-jarig huwelijk 60-jarig huwelijk 65-jarig huwelijk Medewerkers eri oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Annemarie en Charles Corver uit Leidschendam Jos en Seva Kappen uit Den Dungen Jaap en Marianne v.d. Struijs uit Zwaag Jan en Pie Luit uit Eenrum Familie Hans W.J. de Jongh uit Rotterdam Familie P. Spuij uit Nijkerk Joke en Tom Baars uit Amsterdam Gerard en Betsie Westerlaken uit 's-Hertogenbosch Jaap en Door Visser uit Amsterdam Henk en Mieke Norp uit Rotterdam Familie H.M. Endenburg uit Laren Piet en Mien Spoor uit 's-Hertogenbosch De heer en mevrouw Bremer uit Rotterdam Langs deze weg wil ik de organisatie en iedereen die op mijn 25-jarig jubileum is geweest hartelijk bedanken voor deze onvergetelijke dag. Fantastisch waren de speeches, de cadeaus en bloemen die wij mochten ontvangen. Deze dag zullen we niet gauw vergeten en kunnen we nog met veel plezier en genoegen op terugkijken. Bedankt ook namens mijn vrouw Gonny en kinderen Esther en Anita. Willy Pullens De viering van mijn 25-jarig jubileum op 16 juni was voor mij en mijn vrouw een grandioos feest. Voor alle cadeaus, de bloemen, maar vooral voor jullie aanwezigheid wil ik jullie dan ook hartelijk bedanken. Het was hartverwarmend! De organisatie was perfect en wij kijken terug op een fantastische receptie. Nogmaals aan iedereen heel hartelijk bedankt! Jan en Oda van Genugten Mede namens Ria wil ik iedereen bedanken voor de komst, de bloemen, kaarten, cadeaus enzovoorts, op mijn afscheidsfeest 11 juni. Na 39 jaar en 9 maanden bij Heineken te hebben gewerkt (ja, net Pietertje Pils niet gehaald). Dit afscheid was voor mij heel speciaal, mede door de inzet van veel collega's en door de mensen die de moeite hebben genomen op mijn afscheid aanwezig te zijn. De ontvangst had een officieel tintje, wat zo'n dag al heel bijzonder maakt. Daarna volgde de receptie met een toespraak en anekdotes. Wij voelden ons er heel prettig bij. Het afscheid voelde net als mijn werk de afgelopen 39 jaar bij Heineken: heel fijn! Inmiddels heb ik sinds 14 juni een nieuwe knie en ben ik aan het herstellen van de operatie. Dit verloopt naar wens. Eind juni hoop ik weer zonder krukken rond te huppelen. Hartelijke groeten, Rob en Ria Wolswijk Langs deze weg wil ik alle oud-collega's, Heineken-vrienden en directie, bedanken voor de getoonde belangstelling bij het plotselinge overlijden van mijn man, Gerrit van Hilten. De vele uitingen van medeleven in de vorm van brieven, bloemen, bemoedigende woorden of aanwezigheid in de kerk, vormden voor mij een grote steun en hebben mij het gevoel gegeven het verlies van Gerrit niet alleen te hoeven dragen. Nieke van Hilten-Ongenae Graag wil ik iedereen bedanken voor de getoonde belangstelling in welke vorm dan ook, voor mijn 37,5-jarig jublieum. Het was als vanouds: gezellig. Aad Kobessen Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 24