Heineken 12-pack 25cl verdient ster op FoodAward Amstel-commercial 'Parachute' nu te zien Nieuw: Sisi Red Orange en Fruitmania Light Promotie Vorig jaar won het Heineken 12-pack 25cl een FoodAward. Onlangs kreeg deze innovatie er voor 2004 een ster bij. Nieuwe producten worden namelijk nog gevolgd in hun ontwik keling en ook het segment 'Bier en pilseners' ontwikkelt zich. Die ontwikkeling wordt uitgedrukt in een index. 'Bier en pilseners' kwam tussen het tweede kwartaal van 2003 en het eerste van 2004 gemiddeld uit op 115. Het Heineken 12-pack 25cl kwam 21 punten hoger uit, op 136. Een ster op een FoodAward wordt verdiend met een score die minimaal 15 punten hoger ligt dan gemiddeld. De betrokken collega's: "We gaan al voor de tweede ster." In de rust van de finale van het EK Voetbal in Portugal beleefde de nieuwe Amstel-commer cial, 'Parachute' genaamd, zijn première op televisie. De opvolger van de veel besproken film 'Truck' vertelt het verhaal van een aantal mannen die een collegiaal uitje hebben gepland. Als een vrouwelijke collega erachter komt dat de heren gaan parachute springen, besluit ze mee te gaan. Uiteindelijk blijkt ze de enige die de sprong waagt en belanden haar collega's in het café om daar nog eens hartelijk om te lachen, onder het genot van een goed glas Amstel. 'Parachute' is de komende tijd regelmatig op televisie te zien. Met Sisi Red Orange licht sprankelend en twee nieuwe smaken Sisi Fruitmania Light zet Vrumona in op de groeisegmenten in de markt: koolzuurvrije, licht koolzuurhoudende en light-dranken. Sisi Red Orange sprankelt dus licht, heeft de frisse smaak van rode sinaasappels en er is extra vitamine B en E aan toegevoegd. In Sisi Red Orange zit 30% minder suiker dan in de regular-variant. Sisi Fruitmania Light barst net als Fruitmania Regular van het fruit en bevat ook een vleugje zuivel. De smaken Smooth Berry Light en Smooth Lime Light zijn echter minder zoet en bevatten minder calorieën. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 14