Persoonlijk Geboorten Zoeterwoude 's-Hertogenbosch Verenigde Staten Democratische Republiek Congo Panama St. Maarten Huwelijk Zoeterwoude 's-Hertogenbosch Buitenland Buitenlandse benoemingen Democratische Republiek Congo Congo Egypte Terugkeer vanuit het buitenland Nigeria Angola Tsjaad Thailand Toon Louis Kees, zoon van dhr. F.W.J. Feiner (HTS) Robin Jos Hans, zoon van mw. A.J.M. Wijsman (HTS) Isa, dochter van dhr. E.J. Brabander (HTS) Sander, zoon van dhr. M.H. van Bentum (Finance) Meis Robin, dochter van dhr. P.E.E.J. Kengen (Energie/Onderhoudsgroep B/E) Danny, zoon van dhr. J.J.J. van Kempen (Verpakken) Bram, zoon van dhr. P.A.W. van den Oever (Filtratie) Luna en Liza, dochters van dhr. M.R. Brons (Verpakken) Noortje Annette Carolina, dochter van mw. P.A. Hissink (Brouwen) Roel, zoon van dhr. B.A.W. van de Vossenberg (TD Verpakken) Leendert Huibert Johannes, zoon van dhr. E.M. van der Sluijs (Verpakken) Sjuul Antonius, zoon van mw. R.G.M. van Oostrom (DCS) Heineken Brouwerijen Meike Mireille, dochter van dhr. P.V. Kockx (Verkoop) 30 Indy Lenar, zoon van mw. A.L.H. Gravestein (Algemeen) Thom, zoon van dhr. M. Kruijtzer (Heineken USA Inc.) Annelot, dochter van dhr. R. Mooij (BRALIMA S.A.R.L.) Saya, dochter van dhr. P. van der Aar (Cervecerias Baru-Panama S.A.) Florine Annemijn, dochter van dhr. R. Segers (St. Maarten) Dhr. A.H. Angenent (Financial Administration Proseco) met mw. N.M. Selokarang Dhr. G.L. de Beus (Verpakken) met mw. M.J.J. de Jong Dhr. M.J. van den Heuvel (Verpakken) met mw. B.J.M. van den Dungen Dhr. J.G. Kraan (Brouwen) met mw. M. Custers Heineken Brouwerijen Dhr. A.T. Broekhoven (HB Rijnland) met mw. J.P. van der Geest Dhr. T.R Klarholz (HB Haaglanden) met mw. J.T. Schipper Mevrouw A. Lulofs zal met ingang van 15 juli 2004 worden benoemd in de functie van HR consultant bij Bralima S.A.R.L. in Kinshasa. De heer O. Gustin is met ingang van 24 mei 2004 benoemd in de functie van commercial manager bij Brasseries du Congo S.A. in Brazzaville. De heer S.E. Piederiet is met ingang van 23 mei 2004 benoemd in de functie van associate director of Costing Financial Analysis bij Al Ahram Beverages Company in Cairo. De heer A.F. Parke is per 1 juni 2004 teruggekeerd vanuit Nigeria waar hij werkzaam is geweest als financial manager bij Nigerian Breweries Pic in Lagos. De heer R. Thonhauser is per 15 mei 2004 teruggekeerd vanuit Angola, waar hij werkzaam is geweest als packaging manager bij Nova Empresa de Cervejas de Angola in Luanda. De heer D. Rivlin is per 31 mei 2004 teruggekeerd vanuit Angola, waar hij werkzaam is geweest als brewery manager bij Nova Empresa de Cervejas de Angola in Dondo-EKA. De heer R.J.M. Appelboom is per 15 juni 2004 teruggekeerd vanuit Angola, waar hij werkzaam is geweest als general manager bij Nova Empresa de Cervejas de Angola in Luanda. De heer N. Pinotsis is per 31 mei 2004 teruggekeerd vanuit Angola, waar hij werkzaam is geweest als general manager bij Brasseries du Logone S.A. in N'Djamena. De heer H.G.J. Weiten is per 14 juni 2004 teruggekeerd vanuit Thailand, waar hij werkzaam is geweest als technical controller bij Thai Asia Pacific Brewery Co., Ltd. In Bangkok. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 30