Inhoud 6 10 vragen aan... 4 Buitenland -14 Integratie administraties Reportage -19 Even wennen aan Platenwaserij: de Nederlandse cultuur -12 de dj's van Heineken 24 Kort 8 HTS organiseert 'Brew-sessie' 10 Promotie 16 Regio 18 Anno: niet-actievendagen Het Zomergevoel 6 Bedankt 2 Recepties 28 Persoonlijk 30 Momentopname Vers van't Vat juni 2004 Burgemeester Havermans van Zoeterwoude "Wij zijn er als gemeente heel trots op Heineken binnen onze grenzen te hebben." Nico Nusmeier: "De Pool is veel meer gericht op prestatie dan op genieten." Polen: toeristenland in opmars Alle horeca onder één dak, maar tot wel zeven kilometer uit elkaar. Administraties Horeca en Financial Services HNBS schuiven in elkaar "Het proces is complex en de gevolgen voor de medewerkers zijn groot." Heineken op Schiphol: van sixpack tot paleis De controle en schoonmaak van duizenden pallets en platen "Als het regent plakken de platen aan elkaar en krijg je storing." Als expatriate je weg vinden is niet altijd makkelijk "Je weet bij Nederlanders wél meteen waar je aan toe bent." Colofon Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B.V. en verschijnt elf keer per jaar Uitgave afdeling Communicatie Hoofdredactie Cees Brink (a.i.) Eindredactie Gertenaar Tekst Advies Redactieadres Heineken Nederlands Beheer, Redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude, kamer 2.416 Productie en vormgeving Lasswell Communicatie, Noordkade 42, 2741 EW Waddinxveen, tel. 0182-623066 versvanhetvat(g>heineken.nl Oplage 10.500 Druk Offset Service, Valkenswaard Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 2