Pleun van Raan ontvangt Pietertje Pils Afscheid F.N. Glavimans, receptie 17 september Ideeënbus Frans Glavimans sprak in zijn sollicitatiebrief expliciet zijn voorkeur uit voor een functie in het buitenland. In 1971 begon zijn loopbaan bij Heineken in Rotterdam als engineer voor buitenlandse vestigingen. Frans vertrok in 1973 naar Kinshasa in Zaïre. Daar oefende hij verschillende technische functies uit. In 1989 is hij overgeplaatst naar Casablanca, waar hij betrokken was bij de bouw en de opstart van de brouwerij aldaar. Een jaar later vertrok hij naar de brouwerij Bujumbura in Burundi als hoofd Technische Dienst. In 1994 keerde hij terug naar Kinshasa als general manager van Boukin, de Heineken- glasfabriek voor alle brouwerijen en limonade- fabrieken in Midden-Afrika. Sinds 1997 is Frans hoofd Technische Dienst in Zoeterwoude, waar hij in 2003 TPM-coördinator werd. De receptie is op 17 septem ber vanaf 16.30 uur in het ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude. Uit handen van Erik Korthals Altes ontving Pleun van Raan zaterdag 1 mei het beeldje Pietertje Pils en de bijbehorende oorkonde. Pleun is begonnen als bijrijder op de vrachtwagen en nu al ruim vijftien jaar werkzaam in het magazijn bij Heineken Brouwerijen Zeeland. Dat collega's, familie en bekenden zijn 40-jarig jubileum niet onopgemerkt voorbij wilden laten gaan, spreekt natuurlijk voor zich! Deze gegevens zijn aangeleverd door de Ideeënbuscommissie. Beloning 1.000,- 1.000,- Zoeterwoude Colonne 2, ploeg D J.M.A. van Breda A.P.M. v.d. Meer, G. Gelderblom, H.A.M. Onderwater en J. de Jong H. Weeber H. van der Plas R. Smit C.H. Zevenhoven Naar CIBC voor toestemming maximale beloning

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 29