Recepties 28 Afscheid A.H.B.B. Waalder, receptie 30 juni 25-jarig jubileum en afscheid T.H.P.J. Walschot, receptie 1 juli Afscheid G. de Vries, receptie 2 juli Afscheid L.G.H. van de Werken, receptie 2 juli I Na ruim 33 jaar Heineken gaat Toon Waalder vanaf 1 augustus officieel genieten van zijn pensioen (Top/VUT). Hij kwam 1 september 1970 in dienst bij de afdeling Thuisverbruik. Vanuit Lichtenvoorde bewerkte hij het hele Limburgse land. In 1980 ging Toon werken voor Berendhaus in Terborg, waarvandaan hij als horecavertegenwoordiger de Achterhoek bewerkte. Van 1998 tot nu heeft hij zich beziggehouden met de bewerking van de slijters en de ondersteuning van de Brand- vertegenwoordigers. Hij kwam als Heineken-ambassadeur binnen, maar gaat er als Brand-ambassadeur uit. Toons afscheidsreceptie is 30 juni om 16.30 uur in café De Kruup, zijn stamkroeg in Lichtenvoorde. Theo Walschot zag 1 juli 1979 zijn eerste flessen voorbij komen toen hij begon als chauffeur bij Drankenhandel Oijen in Roermond. Hij bleef het vak trouw toen het bedrijf in 1985 overging naar Vullinghs/Jansen/Huijben. Vervolgens maakte Theo de overstap naar Nuth, waar hij bij Maas en Jeker eerst als chauffeur en later als magazijnmedewerker actief was. Ook nadat hij in 1996 werd overgeplaatst naar Heineken Brouwerijen Limburg, bleef hij zijn werk met bezieling doen. Theo viert zijn 25-jarig jubileum - meteen zijn afscheid van Heineken - 1 juli om 17.00 uur met een receptie in De Refter van Heineken Brouwerijen Limburg in Heerlen. Bert de Vries begon zijn loopbaan 1 september 1973 bij Drankenhandel Den Uyl in Gorinchem. Hij heeft er dus ruim dertig jaar tussen de verschillende dranken op zitten. Inmiddels werkt hij bij Heineken Brouwerijen Holland Zuid in Rotterdam. Daar is ook de receptie ter gelegenheid van zijn afscheid. Bert maakt gebruik van de Top/VUT- regeling. Alle collega's zijn van harte welkom om een mooi glas bier te drinken op 2 juli om 16.30 uur in de ontvangst ruimte 'Het Obertje'. Bert viert zijn afscheid samen met collega Leen van de Werken. De carrière van Leen van de Werken begon 1 mei 1961 bij de Sleutel Brouwerij in Dordrecht. Hij heeft in zijn ruim veertig arbeidsjaren kennisgemaakt met alle facetten van het werken met dranken. Net als nu bij Heineken Brouwerijen Holland Zuid in Rotterdam. Samen met collega Bert de Vries viert hij er 2 juli zijn afscheid. Leen gaat genieten van zijn vrije tijd via de Top/VUT- regeling. De receptie in de ontvangstruimte 'Het Obertje' begint om 16.30 uur. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28