40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk 55-jarig huwelijk 27 Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Jos en Henk Rademaker uit Alphen a/d Rijn De heer en mevrouw Groenedijk uit Bunnik Bert en Toos Burgers uit Tilburg (tevens 65ste verjaardag) De heer en mevrouw P.J. Hafkamp uit Amsterdam Ed en Betty Baars uit Oldemarkt Cor en Tini Maaswinkel uit Arnhem De heer en mevrouw Gortworst uit Purmerend De heer en mevrouw Mouthaan uit Rotterdam De heer en mevrouw Broekhuis uit Apeldoorn Mijn receptie op 23 april was een fantastische afsluiting na 35 jaar Heineken. Een gezelschap van oud tot jong was er om met mij en de familie een gezellige middag te hebben onder genot van een borrel en een hapje. Het was een terugzien van collega's, die elkaar door de tijd heen uit het oog verloren zijn. Ik heb genoten! Daarom wil ik iedereen danken voor de mailtjes, kaartjes, bloemen, de cadeaus en natuurlijk het album met anekdotes en goede wensen. Het gaat jullie allen goed. Emilie Waldt Lieve collega's. Ik wil jullie enorm bedanken voor de bloemen, kaarten, brieven, telefoontjes en aanwezigheid bij de begrafenis van onze zoon Max. Het is heel fijn dat zoveel mensen met ons meeleven in deze moeilijke tijd. Max is maar 8 maanden en 5 dagen oud geworden maar heeft altijd met enorm veel plezier van het leven genoten. Een virus is hem onverwacht fataal geworden. Ik hoop jullie allemaal snel weer in goede gezondheid te zien. Joke Le Poole (Groenendaal) Ik heb mijn achternaam veranderd naar de naam van Max Hartelijk dank voor de mooie bloemen die ik mocht ontvangen bij mijn pensionering op 1 juni Henk Smit Donderdag 29 april was het zover. Het definitieve afscheid van een arbeidzaam leven, voor een fantastische onderneming. Het management en de collegae hebben voor een fantastisch afscheid gezorgd. Hiermede willen wij een ieder bedanken voor hun aanwezigheid en speciaal hen die op de één of andere manier hebben bijgedragen dit afscheid voor ons onvergetelijk te maken. Wij wensen de onderneming en allen die er voor mogen blijven werken veel succes toe voor de toekomst. Hartelijke groeten, Ruud en Marry van Dorst Vers van 't Vat, juni 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 27