Heineken helpt met bouw nieuw Skopje Aangepast stadsvervoer Begin februari 2005 moet het er staan: Skopje. Een nieuw groot uitgaanscentrum aan de A28 bij Beilen, tevens het grootste van Noord-Nederland. Initiatiefnemers zijn Todor Trajkovski en zijn zus Natasha. Heineken helpt hen mee deze megadiscotheek met bijbehorende cafetaria en terrasjes te bouwen en te exploiteren. Een artist impression van het nieuwe uitgaanscentrum De familie Trajkovski runt al jaren een discotheek in een oud pand in het centrum van Beilen. Het gemeentebestuur wil graag dat de discotheek verhuist en na jarenlange onderhandelingen hierover en met behulp van Heineken kon de familie een nieuw stuk land aankopen bij de A28. Hier gaat in juni dit jaar de eerste paal de grond In voor een bijzonder fraai stukje architectuur met Las Vegas-achtige geveltjes binnen in het pand, ontworpen door Peter Roozeboom van de afdeling Interieur Adviezen van Heineken Brouwerijen. Vertegenwoordiger Gert van Dijk van Heineken Brouwerijen Drenthe over de nieuwbouw en het ontwerp: "De discotheek zal in het weekeinde open zijn, de horeca eromheen - waar Heineken wordt geschonken - is doordeweeks ook voor bedrijven en grote particuliere partijen te boeken. Zo voorkom je dat het geheel doordeweeks leeg staat." Verwacht wordt dat het nieuwe uitgaanscentrum in het weekeinde zo'n achtduizend bezoekers gaat trekken. Tijdens een feestelijke, traditionele haringparty op 3 juni in Oostvoorne toonde Heineken drie nieuwe vrachtwagens voor het stadsvervoer in Alkmaar en Amsterdam. Het gaat hier om een kleinere maat auto die uitstekend te gebruiken is in de grote steden. De nieuwe auto voor Alkmaar heeft een laadvermogen van 5 ton. De auto's voor Amsterdam zijn iets groter dan die voor Alkmaar, maar voldoen ook uitstekend voor het vervoer van Heineken en Amstel bier in onze hoofdstad. De haringparty werd gehouden bij de nieuwe vervoerder van Alkmaar, de firma De Rijke, die twee jaar geleden al een samenwerkingsverband met de Heineken Brouwerijen-unit in Amsterdam is aangegaan. Bert Allewijn, Ron Droog en Peter van Schaik Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 18