Willems Heineken Cooltap-slijter van 2003 Cup FC Utrecht dolblij met Amstel Desperados op zoek naar dj-talent Promotie Slijterij Willems uit Landgraaf is uitgeroepen tot Heineken Cooltap- slijter van het jaar 2003 dankzij de goede verkoop resultaten en de succes volle presentatie van de Heineken Cooltap in de winkel. De prijs bestond uit een compleet verzorgde reis voor twee personen naar de EK- wedstrijd Duitsland- Nederland op 15 juni. Voor in de slijterij kregen Vertegenwoordiger Paul Boesten (links) overhandigt de cheque aan de heer en mevrouw Willems de eigenaars een mooie oorkonde. De draagbare Heineken Cooltap (inhoud: 10 of 30 liter) wordt al een aantal jaren met veel succes door slijters verhuurd aan consumenten voor feesten en partijen thuis. Vanaf nu looft Heineken jaarlijks een prijs uit aan de slijter met landelijk de beste resultaten op het gebied van verkopen en presentatie. vooral een gemoedelijke sfeer. FC Utrecht won de Amstel Cup dankzij een fraai doelpunt van Dave van den Bergh. De ploeg mag Europa in, maar trainer Foeke Booij zei blijer te zijn met de felbegeerde prijs. Amstel onthaalde zijn gasten verder op diverse hospitality-activiteiten, waaronder de mogelijk heid met de cup op de foto te gaan. Het was een echte cupfighters-wedstrijd, de finale van de Amstel Cup op zondag 23 mei. Stadion De Kuip in Rotterdam kolkte en bruiste. De supporters van FC Twente uit Enschede en FC Utrecht uit de Domstad stonden vierkant achter hun voetballende helden en lijnrecht tegenover elkaar. In sportief opzicht dan, want verder heerste Na de Dark After Dark- promotie van Desperados komt de komende maanden het vervolg in de horeca: Live After Dark. Een promotieteam en een dj Booth laten met de kreet 'Bringing out the live in everyone' van zich horen. Maximaal acht bezoekers krijgen de kans zelf drie platen te draaien. Wie van hen het grootste applaus krijgt, mag door naar de volgende ronde: Urban Talent. Verder kunnen bezoekers meedoen aan Record Karaoke, ontvangen de heren bij drie Desperados een T-shirt en de dames een paar plectrum oorbellen en is een platentas te winnen met een speciaal label aan de flesjes Desperados. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 16