Proef met productieschermen in 's-Hertogenbosch Geslaagde start Brouwhuis 4 's-Hertogenbosch Uil Boudewijn van Wel draagt Heineken een warm hart toe. Op reis in Zwitserland legde hij Heineken vast aan de voet van de Roseg-gletsjer. Een ijzige bedoening, ondanks de hoogzomerse dag die 24 juli 2003 was. Vers van 't Vat, mei 2004 Sinds begin dit jaar hangt er bij de bussenlijnen Colonne 11 en Colonne 17 in 's-Hertogenbosch een groot productie- scherm. Het gaat hierbij om een proef waarbij operators on line informatie krijgen over hun prestaties op de werkplek, de productie, planning, storingen van de lijnen en eventuele zieken. Het scherm is onderdeel van het proces Kampioen Verpakken. Maandag 10 mei was voor de werkgroep Brouwhuis 4 in 's-Hertogenbosch de dag van de waarheid. Raad van Bestuurlid Jean- Frangois van Boxmeer startte met een muisklik het inmaischen van het eerste brouwsel in het nieuwe brouwhuis. De werkgroep - Charles Splinter, Hans de Werdt, Bram Kievit en Haye Boonstra - was nog tot diep in de nacht bezig geweest hobbels glad te strijken. Haye Boonstra: "Een brouwhuis opstarten is iets heel bijzonders. En het was echt een start om van te dromen. Alles werkte De brouwerij wil met de proef bereiken dat operators steeds goed geïnformeerd zijn over de eigen prestaties. Deze informatie is belangrijk voor het dragen van verantwoordelijkheid. Hierdoor kan het werkplekeigenaarschap verder groeien. Het is de bedoeling dat de productie- schermen in de toekomst ook bij andere lijnen worden ingezet. perfect dankzij een goede voorbereiding en de geweldige samenwerking met HTS en producent Ziemann. We hebben alleen wat problemen gehad met het malen, maar dat was 's nachts al opgelost." Binnenkort gaat Brouwhuis 4 'full speed' brouwen en daarmee komt een einde aan het 'koperen tijdperk'. Het nieuwe brouwhuis is een belangrijke stap in de vernieuwing van de Brouwerij 's- Hertogenbosch. Wanneer en door wie het officieel wordt geopend, is nog niet bekend.

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 9