Terugkeer vanuit het buitenland Congo Verenigde Staten Detacheringen Curasao Overleden Uit dienst Zoeterwoude Heineken Brouwerijen In memoriam Crooswijk Momentopname De heerR. de Broeder is per 15 april 2004 teruggekeerd vanuit Congo waar hij werkzaam is geweest als production manager bij Brasseries du Congo in Brazzaville. De heer R. Italianer is per 1 mei 2004 teruggekeerd vanuit de Verenigde Staten waar hij werkzaam is geweest als vice president Finance Operations bij Heineken USA Inc. Mevrouw E. de Wit is per 1 mei 2004 teruggekeerd vanuit de Verenigde Staten, waar zij werkzaam is geweest als personnel manager HUSA bij Heineken USA Inc. De heer R.J.J. Voorn is per 1 april 2004 gedetacheerd bij Curapao in de functie van project manager voor een periode van circa vier maanden. De heer J.G.R. van Hilten (72) is 31 maart 2004 overleden. Hij trad 15 juli 1954 in dienst bij de Amstel-brouwerij en ging 1 juli 1996 met pensioen. De heer J. Koffijberg (66) is 6 april 2004 overleden. Hij trad 30 januari 1957 in dienst bij de Amstel-brouwerij en ging 1 maart 2003 met pensioen. De heerJ.M. Kroets (69) is 16 april 2004 is overleden. Hij trad 1 september 1972 in dienst bij de brouwerij in 's-Hertogenbosch en ging 1 juni 1999 met pensioen. De heer C.J. Rietvelt (67) is 23 april 2004 overleden. Hij trad 27 mei 1963 in dienst bij Vrumona in Bunnik en ging 1 augustus 2001 met pensioen. Na een dienstverband van drie jaar of meer Dhr. R.E. Ramrattan (Verpakken) Dhr. A. Sahin (Verpakken) Dhr. R. Reumerman (BSS) Dhr. D.G. Minkema (GE) Dhr. J.P. Kruit (SD&S) Dhr. R van der Gust (Internal Audit) Mw. E. Vonk-Blanksma (P&O Services) Mw. A.A.C.M. van den Hoek-Huybregts (Communicatie) Dhr. E.C.J.F. van der Aart (HB Rijnland) Op 31 maart overleed Kees Brandwijk. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Kees, die werkzaam was bij DCS Export. In de ruim negen jaren die Kees bij DCS werkte, heeft hij zijn sporen achtergelaten. Zo was Kees zeer betrokken bij de ontwikkeling van het Ware House Management-systeem op de afdeling. Verder deed hij de 31 planning en was hij supervisor in verschillende ploegen. Daarnaast kon iedereen bij hem aankloppen als het om auto's en motoren ging, de grote passie van Kees. Kees is anderhalf jaar ziek geweest en kon het oneerlijke gevecht niet winnen. De hele periode is zijn vrouw Annelies niet van zijn zijde geweken en zij heeft hem tot de laatste dag verzorgd. Kees is 39 jaar geworden. DCS verliest hiermee een zeer gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar Annelies en de familie en vrienden om dit zware verdriet te verwerken. Collega's DCS Zoeterwoude In het stukje over de reünie voor medewerkers van de brouwerij in Rotterdam-Crooswijk in de maarteditie van Vers van 't Vat wordt gesproken over de heer Kamps. Het ontbreken van de voorletters in het bericht heeft geleid tot enige verwarring. Het gaat hier om de heer J.A. Kamps die als jongste bediende in Rotterdam- Crooswijk heeft gewerkt. De leden van de wielerclub van Heineken 's-Hertogenbosch moedigen de renners aan op de Cauberg in Valkenburg tijdens de Amstel Gold Race. Foto: Wanaay productie Vers van 't Vat, mei 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 31