Persoonlijk 30 Geboorten Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Panama Polen Huwelijk Zoeterwoude Heineken Brouwerijen Buitenland Buitenlandse benoemingen Burundi Congo Democratic Republic Congo Indonesië Mexico Nigeria Namibië Nieuw-Caledonië St. Lucia Thailand Oostenrijk Ewoud, zoon van mw. E.J.M. van den Bosch-Bosman (Customer Support Control) Mark Berend Johannes, zoon van dhr. R.M. van Aalderen (HTS) Casper Wim Frits, zoon van mw. E.M. Schurink (HTS) Dana en Koen, dochter en zoon van mw. M. Krieger-Iedema (Arbodienst) Max, zoon van dhr. T.H. van der Linden (P&SM) Madelief, dochter van dhr. M.J.Th. Vrensen (HB Staff) Sofia Carmeia, dochter van dhr. S.E. Piederiet (Cervecerias Baru-Panama S.A.) Thomas Niels, zoon van dhr. A.M. Schuijlenburg (Zywiec SA, Warsaw) Dhr. R.A.J. de Ridder (Verpakken) met mw. M. Benning Dhr. J.C. Verwei] (Planning Control) met mw. J.M.A. Bal Dhr. J.G. Marck (Facility Services) met mw. L. Pos (Facility Services) Mw. C.A.A.M. Flipsen (Slijtersorganisatie) met dhr. W.P. Leenhouts Panama Dhr. S.E. Piederiet (Cervecerias Baru-Panama S.A.) met mw. A. Gambale De heer B.M. Eloy, voorheen production manager Brarudi S.A., is per 1 januari 2004 benoemd in de functie van technical manager bij Brarudi S.A. in Bujumbura. De heer F.L.A. Evrard heeft met ingang van 1 april 2004 de heer R. den Broeder opgevolgd in de functie van production manager bij Brasseries du Congo in Brazzaville. Mevrouw A. Lulofs is met ingang van 15 mei 2004 benoemd in de functie van HR-consultant bij Boukin S.A.R.L. in Kinshasa. De heer H.J. van de Bergh zal met ingang van 1 juni 2004 de heer A. Lowther opvolgen in de functie van technical manager bij Multi Bintang JL in Tangerang. De heer R. Bakker is met ingang van 1 april 2004 benoemd in de functie van country manager bij Heineken Mexico S de RL de CV in Col. Polanco. De heer T. Blüm heeft met ingang van 24 mei 2004 de heer A. Parke opgevolgd in de functie van financial manager bij Nigerian Breweries Pic in Lagos. De heer A. Lowther zal met ingang van 1 juli 2004 de heer M. von Oelhafen opvolgen in de functie van brewery manager bij Nigerian Breweries PLC (AMA) in Enugu. De heer S. Planzer is met ingang van 1 april 2004 benoemd in de functie van commercial manager bij Namibian Breweries Ltd in Windhoek. De heer M. von Oelhafen zal per 1 september 2004 worden benoemd in de functie van technical manager bij Namibian Breweries Ltd in Windhoek. Mevrouw M.A.J.M. Peters, voorheen werkzaam als business development manager Central Eastern Europe in Amsterdam, is met ingang van 15 april 2004 benoemd in de functie van general manager bij Grande Brasserie de Nouvelle Calédonie S.A. in Noumea. De heer P.R. Huizing, voorheen werkzaam als business support manager bij Heineken Trading N.V. in Willemstad, Curasao, is met ingang van 1 april 2004 benoemd in de functie van country commercial manager St. Lucia bij Windward Leeward Brewery in Vieux-Fort. De heer J.M.S. Stoffels is met ingang van 6 mei 2004 benoemd in de functie van technological controller bij Thai Asia Pacific Brewery Co. Ltd in Bangkok. Mevrouw E.C. Smits is met ingang van 17 mei 2004 benoemd in de functie van supply chain strategy manager bij Brau Union in Wenen. Heineken Nederland S-ReJieer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 30