25-jarig jubileum B.H. Bouwmeester, receptie 1 juli 37,5-jarig jubileum J.W. Roelofsen, receptie 2 juli 25-jarig jubileum B.H.A. Favié, receptie 2 juli Afscheid M. Poots-Gerritsen, receptie 2 juli 29 Dini Bouwmeester begon 1 juli 1979 bij Heineken Zoeterwoude als technoloog in opleiding en werd na korte tijd aangesteld als chef Kwaliteitsdienst binnen de Bedrijfstechnologische Dienst in Zoeterwoude. Drie jaar later werd zij hoofd Bedrijfstechnologische Dienst. In 1995 keerde Dini na een korte Bossche periode terug naar Zoeterwoude als manager Support bij Heineken Technical Services, waar zij heeft kennisgemaakt met onze Heineken Brouwerijen in de verschillende delen van de wereld. Gedurende deze periode speelde Dini een belangrijke rol in kwaliteitsverbetering, kostenbeheersing en uitwisseling van best practices. Sinds november 2000 is Dini verantwoordelijk voor de bierproductie in Zoeterwoude. Haar jubileumreceptie is donderdag 1 juli vanaf 15.00 uur in ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude. Wat betreft Jan Roelofsen leiden vele wegen naar Arnhem. Hij kwam 27 december 1966 in dienst bij Reerink in Zutphen. Begin 1987 vertrok hij naar Twello, waar hij bij Drankenhandel De Vries-Lemmo als chauffeur 'en route' ging. Door de samenvoeging van de drankenhandels in Twello en Almelo vervolgde hij, in een andere functie, in Rijssen zijn weg bij Drankenhandel Cambrinus. Via Rijssen is hij medio 1996 in Arnhem aangekomen en daar verricht hij de functie van magazijn medewerker met als specialisatie wijn en gedistilleerd. Als lid van de onderdeelscommissie van Heineken Brouwerijen Gelderland en als bedrijfs hulpverlener maakt hij zich eveneens verdienstelijk. De receptie vindt plaats op 2 juli om 16.00 uur in de kantine van Heineken Brouwerijen Gelderland, Hazenkamp 36 te Arnhem. Deze receptie wordt gecombineerd met het 25-jarig van Ben Favié. Op 1 juli 2004 is het op de kop af 25 jaar dat we van de capaciteiten van de immer goedgemutste Ben Favié kunnen genieten. Hij is 1 juli 1979 bij De Vries-Lemmo in Twello in dienst getreden. Door de samenvoeging van de drankenhandels Twello en Almelo is hij 4 december 1989 overgeplaatst naar Drankenhandel Cambrinus in Rijssen. Sinds 1 juli 1994 verricht hij als magazijn medewerker op enthousiaste wijze werkzaamheden voor onze vestiging in Arnhem. Collega's kunnen hem persoonlijk gelukwensen met dit jubileum op 2 juli om 16.00 uur in de kantine van Heineken Brouwerijen Gelderland, Hazenkamp 36 te Arnhem. Deze receptie wordt gecombineerd met het 37,5-jarig jubileum van Jan Roelofsen. Marjanne Poots-Gerritsen neemt 2 juli na een loopbaan van ruim 39 jaar afscheid van Heineken om van haar pensioen te gaan genieten. Marjanne begon op 1 maart 1965 haar loopbaan binnen Heineken als leerling-analiste op het Centraal Laboratorium te Rotterdam. Het analistenvak is ze altijd trouw gebleven, want ze werkt nog steeds als R&D-analist op het CQC-lab bij HTS. Ter gelegenheid van haar afscheid wordt er op 2 juli een receptie gehouden in ontvangstgebouw De Hooiberg te Zoeterwoude. Wij nodigen u van harte uit om samen met Marjanne onder het genot van een hapje en een drankje terug te kijken op haar loopbaan binnen Heineken.

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 29