Recepties ■rl Afscheid C.G.M. Scholten, receptie 23 juni Afscheid J.C.M. Snijders, receptie 24 juni Afscheid J.W. Lips, receptie 24 juni Afscheid Th. J.M. Verboort, receptie 25 juni Kees Scholten begon zijn carrière op 1 september 1973 als Assistent Financial Management Europa, Inter nationale Divisie. Na zes maanden bij het Dreher Spa in Italië de positie van financial controller te hebben waargenomen, maakte hij in oktober 1978 de overstap van Financiën naar de Informatie Technologie en werd hij benoemd als Hoofd Gebruikersondersteuning bij de Heineken Automatiserings- groep (HAG). In januari 1988 werd Kees benoemd tot Hoofd Informatisering Services binnen de afdeling Informatie Management (DIM) van Heineken Nederland. Maar Amsterdam bleef lonken. In maart 1989 werd hij IT- manager van het Corporate Office en in 1996ICT Policy Controlmanager bij Corporate IT. Kees gaat met ingang van 1 juli aanstaande van zijn Top/VUT genieten. Daarom wordt 23 juni een afscheids receptie gehouden in de Molenzolder van de Heineken Experience in Amsterdam. U bent allen van harte welkom vanaf 16.30 uur. Jac Snijders kwam 1 januari 1972 in dienst bij Heineken 's-Hertogenbosch als micro biologisch hoofdanalist. Na ruim vier jaar in die functie te hebben gewerkt werd hij begin 1976 benoemd tot chef bedrijfscontrole van de Kwaliteitsdienst. Als techno loog bij de Bedrijfstechno- logische dienst vulde Jac sinds augustus 1987 bijna acht jaar van zijn loopbaan, voor hij halverwege 1995 bij de subunit Verpakken aan de slag ging als specialist Verpakkings/ Procestechnologie. Sinds 1 november 2000 was hij procestechnoloog bij de afdeling Verpakken. Een jaar later werd Jac project medewerker bij Heineken Personal Draught System en die functie bekleedt hij tot op de dag van vandaag. Hij neemt 24 juni na een loopbaan van ruim dertig jaar afscheid van de Bossche brouwerij tijdens een receptie in de Cambrinuskelder die begint om 15.30 uur. John Lips neemt afscheid na een actieve loopbaan bij Heineken. In 1965 startte hij bij een van de eerste Heineken-drankenhandels, de firma J.H.C. van Waart aan de Hoogstraat in Schiedam. Direct na zijn militaire dienstplicht kwam hij bij Heineken in dienst op de administratie aan de Crooswijkse Singel in Rotterdam. In die tijd kwam ook het eerste IBM-mainframe bij Heineken en ging John naar het Heineken Reken Centrum (HRC), waar hij met vele collega's de automatiseringsontwikke lingen van een mainframe met ponskaarten tot het huidige netwerk met vele servers en pc's heeft meegemaakt. Aan veel systemen heeft hij zijn steentje bijgedragen, het laatst in de functie van projectassistent Project Office. Op 24 juni vindt in De Hooiberg de afscheids receptie van John plaats. Vanaf 16.30 uur bent u van harte welkom. Theo Verboort trapte zijn loopbaan bij Heineken 18 oktober 1971 af als onderhoudsmonteur bij de Storingsdienst in 's-Hertogenbosch. In januari 1975 ging hij aan de slag als technicus B annex machine bankwerker annex monteur A - zijn functie werd in elke brief en op ieder formulier anders genoemd. Hoe dan ook, na ruim zeven jaar werd Theo in juni 1982 onderhoudsmonteur bij de Onderhoudsgroep Verpakken en begin 1986 monteur mechanisch A bij de Technische Dienst Verpakken Opslag-/onderhoudsgroep. Sinds september 1996 is hij monteur mechanisch. Daarnaast zet Theo zich sinds 1998 in als lid van de BHV- ploeg. Hij is onderbrand meester (bevelvoerder) van de Bedrijfsbrandweer. Dat laat hij straks allemaal achter zich, maar niet voordat hij zijn afscheidsreceptie heeft gevierd op 25 juni om 15.30 uur in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 28