Afscheid M.J.S. Lindhout, receptie 16 juni 25-jarig jubileum J.B.M. van Genugten, receptie 16 juni 25-jarig jubileum J. Ruiter, receptie 17 juni 25-jarig jubileum P.A. Jorritsma, receptie 17 juni Maarten Lindhout werkt sinds 14 februari 1977 bij Heineken. Hij startte zijn loopbaan als chef Ontvangsten van de Heineken Ontvangst Afdeling in de Heineken Brouwerij Stadhouderskade. Later kwam daar de Amstel Brouwerij Mauritskade (Public Relations) bij. Elf jaar later werd Maarten chef Ontvangsten in Zoeterwoude. Vervolgens was hij bij de afdeling Public Relations verantwoordelijk voor be- en afhandeling van giftaanvragen, donaties en horecaonderwijs-contacten. Daarna werd Maarten coördinator Foreign Trainees bij Heineken Nederlands Beheer en juryvoorzitter van de Nationale Biertapwed strijden. De laatste jaren maakte hij deel uit van de afdeling Communicatie. Tijdens zijn periode als chef Ontvangsten heeft hij vele 'groten' onder zijn gasten mogen rekenen. Maartens afscheid is 16 juni in de Heineken Experience in Amsterdam. De receptie is op de Molenzolder om 16.30 uur. Jan van Genugten viert woensdag 16 juni zijn 25-jarig jubileum bij Heineken en hij nodigt hierbij alle collega's, vrienden en bekenden uit. Jan begon zijn Heineken-loopbaan 28 mei 1979. Aanvankelijk werkte hij bij de dranken handel in Boxtel. Door overname kwam hij bij Dorst, Liebrand en Olderaan in 's-Hertogenbosch terecht. Per 1 december 1987 werd Jan medewerker bij de Horeca Tap Service met als werk gebied Midden-Brabant. Gedurende vele jaren heeft hij ervoor gezorgd dat de tapinstallaties bij onze afnemers in perfecte conditie bleven. Sinds vorig jaar heeft hij zijn buitenwerk beëindigd. Nu werkt Jan in het revisie- en retourenmagazijn van de Technische Service Organisatie (TSO). Zijn materiaalkennis komt er uitstekend van pas bij het hergebruik van de tapmaterialen. De receptie wordt gehouden vanaf 16.00 uur in de Cambrinuskelder in 's-Hertogenbosch. Jan Ruiter is 21 mei officieel 25 jaar in dienst bij Heineken. Dit wordt donderdag 17 juni vanaf 16.30 uur feestelijk herdacht met een receptie in de ontvangstruimte Tapperij Azeven van Heineken Brouwerijen Drachten aan de Fahrenheitlaan 8. Dan viert ook collega Piet Jorritsma zijn zilveren Heineken-jubileum. Jan kwam 21 mei 1979 in dienst bij Hergarden's Drankenhandel in Joure. Hij begon als bijrijder en werd in 1980 chauffeur. In 1982, na de overgang van Joure naar Grou, werd Jan medewerker Magazijn. In 1988 werd hij beheerder Wijn- en Gedistilleerd Magazijn. Sinds de overgang van Heineken Brouwerijen Friesland en Heineken Brouwerijen Groningen naar Drachten is Jan medewerker geworden in het Wijn- en Gedistilleerd Magazijn. Daarnaast is Jan sinds augustus 1995 Bedrijfshulpverlener. Piet Jorritsma is binnenkort 25 jaar in dienst bij Heineken. En dat wordt uiteraard gevierd, op 17 juni in de ontvangstruimte Tapperij Azeven van Heineken Brouwerijen Drachten. Ook collega Jan Ruiter viert dan zijn 25-jarig jubileum. Piet kwam 1 juli 1979 als chauffeur in dienst bij Hergarden's Drankenhandel in Joure. Op 15 februari 1982 verhuisde Piet mee van Joure naar Grou (horecagroothandel Hergarden B.V.). Later werd Piet daar vorkheftruck chauffeur. Sinds 1996 werkt hij als medewerker Magazijn bij Heineken Brouwerijen. Wie Piet op 17 juni de hand wil schudden kan dat doen vanaf 16.30 uur.

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 27