Recepties Afscheid C.H. Huizenga, receptie 3 juni Afscheid K. Bihari, receptie 10 juni Afscheid R.J. Smeets, receptie 10 juni Afscheid R. Wolswijk, receptie 11 juni Chris Huizenga neemt donderdag 3 juni afscheid van Heineken. Dat gebeurt om 16.30 uur in de ontvangst ruimte Tapperij Azeven bij Heineken Brouwerijen, Fahrenheitlaan 8 in Drachten. Chris kwam 9 juni 1967 in dienst bij Vrumona als winkelvertegenwoordiger. In 1981 werd hij BHW- vertegenwoordiger in Friesland en Groningen. Sinds 1983 is hij horeca- vertegenwoordiger in Friesland en de Noordoostpolder. Daarnaast is Chris in de periode van 1997 tot 2003 lid van de OR Commercie en de GOR geweest. Kumar Bihari neemt donderdag 10 juni afscheid van Vrumona in verband met het bereiken van de VUT- gerechtigde leeftijd. Kumar heeft dan 29 jaren bij Vrumona gewerkt en daar diverse functies bekleed. Zo begon hij als microbioloog op het laboratorium. Na het behalen van zijn praktijkdiploma Boekhouden maakte Kumar in 1985 de overstap naar de crediteuren administratie. Vervolgens ging hij in 1995 naar de afdeling Horeca, om na een jaar weer met werkzaamheden en al terug te keren naar de Administratie. In 1999 maakte hij de stap naar zijn huidige en laatste functie als medewerker debiteurenadministratie. U bent allen welkom op 10 juni vanaf 16.30 uur in de ontvangstruimte van Vrumona in Bunnik om samen met Kumar zijn afscheid te vieren. Ruud Smeets is 1 september 1972 bij Heineken begonnen als brouwerijvertegen woordiger in het rayon Amsterdam Centrum. Veel horecaondernemers zagen hem als vertrouwens persoon en vriendschappen zijn ontstaan. Rond 1984 werd Ruud benoemd als verkoop leider in het toenmalige horecagebied Hoofddorp. In 1993 werd hij benoemd tot National Account manager voor de landelijk opererende horecaketens en cateraars. Sinds 2001 is Ruud Landelijk Hospitality manager, verantwoordelijk voor de ontvangstencentra op de brouwerijen in Zoeterwoude, Den Bosch en Wijlre, en voor de hospitality bij evene menten. Helaas wordt deze functie opgeheven. Ruud kijkt terug op een prachtige tijd. De afscheidsreceptie is donderdag 10 juni om 16.30 uur in De Hooiberg in Zoeterwoude. Rob Wolswijk is in 1964 begonnen als routeverkoper bij 7UP. Vervolgens promoveerde hij naar de afdeling Sales Promotions. Daar - we hebben het over 1967 - kwam Rob al in aanraking met evenementen. 7UP werd in 1971 overge nomen door Vrumona en Rob verhuisde naar Bunnik. Daar specialiseerde hij zich in standbouw, etaleren en decoreren. Vervolgens werd Vrumona overgenomen door Heineken en werden de twee evenementenafdelingen samengevoegd. Rob werd overal voor gevraagd: van Champions League tot het koningshuis. Hij was een graag geziene gast die van elk saai decor een op maat gesneden evenement wist te maken. Van wildwest- tot treinthema's - het stond er elke keer weer. Nu maakt hij gebruik van de Top/VUT-regeling. Daarom is iedereen die deze vakman een waardig afscheid gunt, vrijdag 11 juni om 16.30 uur welkom bij Heineken Brouwerijen Evenementen Service in Hoofddorp. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 26