40-jarig huwelijk 50-jarig huwelijk 25 Medewerkers en oud-medewerkers bedanken directie en/of collega's voor de bloemen en cadeaus die zij hebben gekregen. Riet en Fred Snikkers uit 's-Hertogenbosch Gerard en Annie Verschuren uit Loon op Zand (tevens 65ste verjaardag) Piet en Marietje van Os uit Velddriel Gerrit en Annie Verschuren (tevens pensionering) Suzan en Herman de Vries uit Alphen aan den Rijn De heer en mevrouw Visser uit Ouderkerk a/d Amstel De heer en mevrouw Rohrig uit 's-Hertogenbosch Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor mijn geweldige afscheid dat ik op 2 april jongstleden mocht vieren. De vele collega's, vrienden en relaties maakten deze dag voor ons onvergetelijk. Speciaal mijn chef Jan Pieter en mijn collega's van SD&S wil ik bedanken voor de bijzondere act. De vele cadeaus en bloemen die wij mochten ontvangen, gingen onze stoutste verwachtingen te boven! Wij wensen een ieder nogmaals een goede en gezonde toekomst toe. Carla en Bert de Wit Hiermede wil ik het managementteam, collega's en oud collega's bedanken voor de gezellige middag en de vele bloemen en geschenken die wij mochten ontvangen in De Cambrinuskelder op onze afscheidsreceptie. Namens mijn vrouw Mary, dochter Genti en kleinkinderen: bedankt! Genny van der Bruggen Graag wil ik, ook namens mijn vrouw Corrie en zoon Jeroen, de organisatie en iedereen bedanken voor de onvergetelijke en grandioze dag op mijn 37,5-jarig jubileum. Vele bloemen en geschenken heb ik mogen ontvangen. Allen zeer bedankt. Johan Damen Hiermee willen wij de organisatie en iedereen bedanken die ons een onvergetelijke dag hebben bezorgd bij ons 25-jarig jubileum. Tevens wil ik jullie bedanken voor de cadeaus en de bloemen. Wij kunnen met veel plezier terugkijken op deze prachtige dag. Ook namens de vrouwen Toos en Han bedankt. Jan van Lieshout en Cees de Vaan Wij willen mede namens de kinderen iedereen hartelijk danken die heeft bijgedragen aan het succes van mijn afscheidsreceptie. Aan de organisatie, de speeches, de cadeaus, maar bovenal de aanwezigheid en hartelijke reacties. Het was werkelijk fantastisch om op deze wijze afscheid te nemen van mijn actieve loopbaan bij Heineken. Harry en Magda van Kints Collega's, met gemengde gevoelens deel ik jullie mee dat ik per 1 juni 2004 Heineken ga verlaten. Samen met een goede vriend ga ik namelijk een wereldreis maken (backpacken) en we denken daar ongeveer 1,5 jaar voor nodig te hebben. De reis begint met een 'rondje Europa', met de Transsiberië-express willen we naar Azië en vervolgens via Australië, Nieuw-Zeeland, Zuid- en Noord-Amerika en Canada weer teruggaan naar Europa. Indien je interesse hebt, kun je onze verrichtingen volgen op www.eenrondjewereld.nl Bij deze wil ik jullie allemaal bedanken voor de fijne samenwerking, en jullie nog een goede toekomst toewensen. Groeten, Leon van Beurden Langs deze weg wil ik alle oud-collega's, en met name Simon en Henk van de PUM en overige mensen hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling bij de ziekte en het overlijden van mijn man Ad v.d. Zwaan. Ook bedankt voor de fijne ondersteuning vanuit het sociaal contactenwerk en het mooie boeket. In deze voor mij zo moeilijke tijd, stel ik dit zeer op prijs. Nel v.d. Zwaan-v.d. Poll Het afscheid nemen van Tom van der Heijde was heel zwaar en ons verdriet is niet in woorden te vatten. Een handdruk, een schouder, een arm om ons heen, geschreven of gesproken woorden en het aanwezig zijn, waren voor ons een geweldige steun. We zijn u hier heel dankbaar voor. Jannie van der Heijde Vers van 't Vat, mei 2004

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 25