Wie gaat er mee naarStayokay? In deze Vers van 't Vat een aantrekkelijke aanbieding: logeren in een hostel van 'Stayokay'. De dertig hostels zijn voorzien van alle gemakken, maar kennen geen overdadige luxe. Zo staan er geen hotelbedden maar stapelbedden. Het arrangement Kenmerkend voor Stayokay - een belangrijke afnemer van Heineken bier en frisdrank van Vrumona - zijn de ontmoetingen met andere mensen uit allerlei landen. Een weekend of langere periode in een hostel van Stayokay betekent ook een doe-vakantie met leuke en leerzame activiteiten. Directeur Karina Schilte van Stayokay: "Om echt te ontspannen en plezier te maken, heb je geen luxe nodig. Plezier maak je zelf door eropuit te gaan, dingen te ontdekken en samen te beleven." De meeste van de dertig hostels bieden kant-en-klare arrangementen voor individuele gasten, gezinnen en vriendengroepen. Van zeilen in Friesland tot mountainbiken op de Sallandse Heuvelrug. Verder zijn er volop mogelijkheden voor vergaderen in een hostel of voor andere groepsactiviteiten, zoals koor- en orkestrepetities. "Een voetbalteam van Heineken of zomaar een groepje collega's kan natuurlijk ook", zegt Karina Schilte. De hostels zijn te vinden op bijzondere plekken en hebben vaak een monumentaal karakter. Meer informatie voor gezinnen en voor groepen is te vinden op www.stayokay.com. Gratis brochures zijn verkrijgbaar via de informatieservice van Stayokay, telefoon (010) 264 6064 of te bestellen via de website. Speciaal voor lezers van Vers van 't Vat is er nu een voordelig arrangement. In de periode 1 mei 2004 tot en met 15 december 2004 betalen volwassenen voor drie compleet verzorgde dagen en twee nachten maar €79 per persoon. Kinderen van 3 tot en met 10 jaar kunnen mee voor 49 per persoon en kinderen van 0 tot en met 2 jaar gratis. Wat zit erbij: 2x overnachting, 2x ontbijt, 2x lunchpakket, 2x diner, welkomstdrankje, 2 dagen fietshuur, een cadeautje voor ieder kind en een luxe aluminium thermosfles met koffie of thee voor onderweg. Alle Stayokay hostels doen mee, behalve Stayokay Maastricht en Stayokay Sneek. Voor meer informatie of reserveringen kun je bellen met de informatieservice van Stayokay via bovenstaand telefoonnummer. Vermeld bij het reserveren datje gebruikmaakt van het Heineken-arrangement. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 16