Recepties 25-jarig jubileum W.A. Pullens, receptie 14 mei 37,5-jarig jubileum A.M. Kobessen, receptie 19 mei Afscheid J.W.M. van Bijnen, receptie 28 mei Willy Pullens viert op 14 mei zijn 25-jarig dienstverband. Hij begon ooit als schoenmaker en kwam als 26-jarige in 1979 in dienst bij de brouwerij in Den Bosch als interieur verzorger. Vervolgens werkte hij jarenlang bij de spoel keuken van het bedrijfs restaurant. "Acht weken geleden ben ik weer interieurverzorger geworden", zegt Willy. "Dat is jammer, want nu werk ik alleen. In de spoelkeuken had ik altijd collega's om me heen." Hij houdt als medewerker van de Facilitaire Dienst de kantoren en toiletten schoon van de machinekamer en bottelarij. Daar heeft Willy een behoorlijke taak aan want al met al zijn het aardig wat vierkante meters. Houden de collega's de boel een beetje netjes? Willy: "Het valt mee." Zijn jubileumreceptie op 14 mei begint om 15.30 uur, in De Cambrinuskelder in Den Bosch Aad Kobessen kwam in 1966 in dienst bij Heineken's Brouwerijen Nederland N.V. Hij werd aangesteld als Aankomend programmeur bij de Administratief Economische afdeling en wel bij het automatiseringscentrum in Rotterdam. In 1987 werd Aad overge plaatst naar de afdeling Export Automatisering met als functie medewerker Infocentrum/ Decentrale Systemen. In 1997 werd de afdeling waarin Aad werkzaam was geïntegreerd met de Export Groep en werd hij overgeplaatst naar Schiphol. Van 1 juli 2002 tot 1 oktober 2004 is Aad werkzaam geweest als senior engineer ICT en momenteel werkt hij als technical/functional consultant binnen de afdeling CIT S&S NT Competence Centre. Hij viert 19 mei zijn 37,5-jarig dienstjubileum. De receptie zal vanaf 17.00 uur worden gehouden in De Hooiberg te Zoeterwoude. Iedereen is van harte welkom. Jan van Bijnen neemt na 34 jaar afscheid van de brouwerij in Den Bosch. Hij begon daar in 1970, met zijn 27 jaar, als vorkheftruck chauffeur bij de toenmalige afdeling Intern Transport. In het kader van het proces Mensen Maken Heineken werd Jan belast met regeltaken bij Distribution Customer Services (DCS) Binnenland. De afgelopen twee jaar werkte hij bij het Magazijn Eenmalig Verpakken. Jan van Bijnen deed ook dingen 'ernaast', zoals busleider op de pendelsdienst Kaatsheuvel- Waalwijk-Den Bosch. Vanaf zijn pensionering zal hij onge twijfeld nog meer aandacht besteden aan de paarden die hij uit liefhebberij houdt. Jan neemt afscheid op 28 mei in De Cambrinuskelder in Den Bosch, vanaf 15.30 uur. Heineken Nederlands Beheer

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 30