Heineken maakt jaarcijfers over 2003 bekend Thony Ruys: "Een goed resultaat in een moeilijk jaar." Heineken heeft het in 2003 wereldwijd goed gedaan, ondanks de zwakke economie en de ongunstige koers van de dollar en andere valuta. Tijdens een persconferentie op 25 februari in de Heineken Experience in Amsterdam werden de resultaten op een rijtje gezet. Vers van 't Vat hoorde de cijfers, proefde de sfeer en stelde vijf vragen aan de man van de dag, Thony Ruys. year Results Strong perform»*» m a challenging year ~_5," HKm€. - Tekst Wilma Gertenaar De persconferentie vindt plaats in het Roeischip. Collega's van Corporate Communication vangen alle gasten op. De persmappen met daarin de jaarcijfers liggen klaar op een tafel. Camera's van RTL-Z en het NOS-journaal draaien proef. Fotografen van de verschillende persbureaus struinen door de zaal, op zoek naar dat ene plekje voor de beste foto. Journalisten overleggen met medewerkers van Corporate Communication over interviews die na de persconferentie nog door Thony Ruys en René Hooft Graafland worden gegeven. De zaal staat vol met tafels, in twee rijen. Veel journalisten schuifelen heen en weer, alsof ze proberen uit te vinden achter welke tafel de lekkerste stoel staat. De microfoon, de pennen, de schrijfmap en het glaasje water zijn in elk geval op elke tafel hetzelfde. Alsof de muziek stopt tijdens de stoelendans gaat plotseling iedereen zitten: de hoofd personen maken hun opwachting. Thony Ruys, René Hooft Graafland en David Hazelwood (Corporate Finance director) lopen naar de lange tafel voorin de zaal, tegen een Heineken-groen decor met een wereldkaart erop. De drie maken een ontspannen indruk. Heineken

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 4