Splinternieuwe BeerTender op het nippertje JOY eindelijk bij Albert Heijn! Klok vooruit: terrassen open Lente De lente begint met de bekendmaking van de jaarcijfers. Een belangrijk markeringspunt in het jaar. Dit jaar zaten we er met onze neus bovenop. Eerst in de persconferentie en later in een kort gesprek met Thony Ruys. Daar zijn we blij mee, want het gaf ons de kans om naar aanleiding van de cijfers vragen te stellen over de ontwikkelingen in de Nederlandse werkmaatschappijen. U leest het verderop in deze Vers van 't Vat. Een nieuwe lente, een nieuw geluid. Het nieuwe Heineken- huisreglement op pagina 12 is zo'n nieuw geluid. Hoewel, misschien kun je de handhaving van normen en waarden niet zozeer een nieuw geluid noemen. Wel de manier waarop wij er vanaf deze maand mee omgaan. De task force Normen en Waarden is een initiatief datje aan het denken zet. Zijn we zover gekomen dat we speciale begeleiding nodig hebben in de manier waarop we met elkaar omgaan? Wij komen er op de redactie niet uit. Misschien heeft u er een mening over, laat het ons dan weten. Wij zijn het er op de redactie in ieder geval wel over eens dat alle aandacht die wordt besteed aan een betere leefomgeving goed wordt besteed. De redactie Vers van 't Vat, maart 2004 De gelukkige winnaars van de grote Vers van 't Vat Kerstpuzzel 2003 waren de heer en mevrouw Munter uit Ridderkerk. Vooral mevrouw Munter was zeer verbaasd dat ze had gewonnen. Zij vulde de puzzel in, maar wilde het antwoord aanvankelijk niet eens opsturen. De heer Munter, oud-horecavertegenwoordiger bij Heineken, dacht daar echter heel anders over. Zo konden zijn vrouw en hij op 1 maart uit handen van Cees Brink, manager Communicatie Heineken Nederland, een splinter nieuwe BeerTender in ontvangst nemen. Het heeft even geduurd, maar Albert Heijn heeft JOY nu ook opgenomen in het assortiment. Vrumona's tand- vriendelijke drankje is in alle drie smaken (appel-peer, sinaasappel perzik en aardbei-framboos) en in zowel groot- als kleinverpakking bij de Zaanse grootgrutter verkrijgbaar. Goed nieuws dus voor alle bood schappers die het behoud van kiezen en tanden een warm hart toedragen. Op naar het schap met frisdrank. De zomer is in aantocht. In de nacht van zaterdag 27 op zondag 28 maart gaat de zomertijd in. De klok mag om 02.00 uur een uurtje vooruit. Dat betekent een uur korter slapen, maar het blijft 's avonds wel meteen lekker lang licht. Tegelijk met de zomertijd gaat traditioneel het terrasseizoen van start. Al roert maart zijn staart en doet april wat hij wil, als het goed is kunnen we binnenkort bij veel cafés en restaurants weer buiten genieten van een koud biertje of koele frisdrank.

Vers van 't Vat | 2004 | | pagina 3